comScore

FutbolArena TV

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün: 'Bedelini ödeyecekler'

06 Mayıs 2017, Cumartesi 23:06

FutbolArena - Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Spor Toto Süper Lig'de Kasımpaşa maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cenk Ergün hakemlere veryansın etti. 

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün'ün Kasımpaşa maçı sonrası açıklamaları


Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Kasımpaşa maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hakemlere tepki gösteren Ergün, kendi içlerinde de bu başarısız tabloda payı olanların olduğunu dile getirdi. 

"GALATASARAY'IN KADERİYLE OYNAMA HAKLARI YOK"

"Hangisinden bahsedeyim? Karabük, Rize, Beşiktaş, Trabzon. Başakşehir'deki dirsek mi diyelim? Asıl tartışılması gereken şeyler tartışılmıyor. Bu kadar düşük seviyeli bir hakem buraya neden atanıyor? 2. golden önce penaltımız verilmiyor. Kimsenin Galatasaray'ın kaderiyle oynama hakkı yok. İçeride yapılan hataların cezasını biz veririz ama dışarıdan bir müdahaleye gerek yok."

"TUDOR'UN İSTİFASI SÖZ KONUSU DEĞİL"

"Tudor'un istifası gibi bir durum söz konusu değil. Bunun devamı da olacak. Yani içeride konuşmalar oldu ve bunların devamı olacak. Biz hakem yönetiminin maçı etkilediğini düşünüyoruz ama içerde hataları olanlar da bunun bedelini ödeyecek."

"FATURANIN BEDELİNİ ÖDEYECEKLER"

"Maalesef başarısız bir tablo var önümüzde. Bunda payı olanlarda faturanın kendilerine kesilmiş olan bölümünün bedelini ödeyecekler." 

'TAHKİM SESSİZ KALIYOR'

"Bu memlekette yasa var. Bu yasa sadece tribünlere değil saha içinde olanların da sizin gibi emekçilere düzgün davranması gerekiyor. Tahkim de buna sessiz kalırsa iş buralara geliyor. Ancak burası G.Saray..."

Galatasaray Videoları