comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Sochaux'dan Florian Tardieu'nun peşinde - Transfer Haberleri

11 Mayıs 2016, Çarşamba 19:39
Galatasaray Sochaux'dan Florian Tardieu'nun peşinde - Transfer Haberleri

Galatasaray, Selçuk İnan'ın yanına aradığı futbolcuyu Fransa'da buldu.

Galatasaray Transfer Haberleri - Felipe Melo'yu gönderdikten sonra ondan boşalan bölgeye Ryan Donk'u transfer eden ancak Hollandalı futbolcudan istediği performansı alamayan Galatasaray, Selçuk İnan'ın yanına yeni bir oyuncu transfer etmek istiyor. 

Edindiğimiz bilgilere göre Galatasaray scout ekibi Fransa Liglerini yakından takip ediyor. Yaşanan mali kriz de hesaba katıldığında Cimbom araştırmalarını 2. Liglere kadar dayandırdı. Lionel Carole'u Fransa 2. Ligi'nde bulan Galatasaray şimdi de başka bir League 2 takımı olan Sochaux'dan Florian Tardieu'yu istiyor. 
 
270308-haber


Florian Tardieu kimdir? 


24 yaşındaki defansif ortasaha oyuncusu Tardieu, 4 sezondur Fransa 2. Ligi'nde ilk 11 oynuyor. FC Istres alt yapısından yetişen ve 2012-2013, 2013-2014 sezonlarında bu takımda ilk 11 oyuncusu olan Tardieu, son 2 sezonda da Sochaux'ın değişmez ismi. 
Tardieu'nun sözleşmesi gelecek sezon sonu bitecek ve genç oyuncunun bonservisi bu sebeple yüksek olmayacak. Sochaux oyuncuyu bir sonraki sezon bedavaya kaptırmak istemediği için şimdi uygun bir fiyattan satmayı kabul edecek. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!