comScore

Galatasaray Galatasaray

Olan Hamza Hamzaoğlu ve Şaş'a oldu

19 Ekim 2014, Pazar 09:17

Derbiye Sneijder damgasını vururken kaybedenlerin arasına Hasan Şaş ve Hamza Hamzaoğlu da girdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray, Fenerbahçe'yi Sneijder'in bir sola bir sağa attığı iki golle geçerken, kaybedenler arasına Terim'in eski yardımcısı Hasan Şaş ve şu anda milli takımda Terim'in yardımcılığını yapan Hamza Hamzaoğlu da katıldı.
 
Sneijder'in golleri sonrası sosya medya Hasan Şaş ve Hamza Hamzaoğlu'nun sözleriyle çalkalandı.
 
DÖRDÜNCÜ TERCİH
 
Sneijder'in sıradışı golleri sonrası Hasan Şaş'ın en çok akla gelen sözü “Sneijder bizim dördüncü tercihimizdi” sözleri oldu.
 
HAMZA HAMZAOĞLU NE DEMİŞTİ?
 
Gecenin en çok konuşulan isimlerinden diğeri olan Hamza Hamzaoğlu'nun Dünya Kupası sırasında Sneijder için yaptığı bu yorum tecrübeli teknik adamı kaybedenler arasında öne çıkardı.
 
Hamza Hamzaoğlu, Sneijder için “Galatasaray 'da Hollanda'daki kadar koşuyor mu acaba? Yani burada koşuyor, adam kovalıyor, basıyor, pres yapıyor, savunmaya geliyor. Ama Galatasaray'da sadece ayağına top geldiğinde oynuyor. Yani bunları da düşünmek lazım konuşurken. Her şey bu kadar basit değil” demişti.
 
TERİM ETKİSİ Mİ?
 
Fatih Terim'in Galatasaray'a transferi sırasında sıcak bakmadığı Sneijder için hem eski yardımcısı Hasan Şaş hem de şimdiki yardımcısı Hamza Hamzaoğlu'nun sözleri Terim etkisinin iki isim üzerinde ne denli belirleyici olduğunu da göstermişti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)