comScore

Galatasaray Galatasaray

Cüneyt Tanman pilot takımı doğruladı

02 Temmuz 2015, Perşembe 18:37
Cüneyt Tanman pilot takımı doğruladı

Geçtiğimiz günlerde Milliyet gazetesi Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar'ın ortaya çıkardığı Galatasaray'ın pilot takım anlaşmasıyla ilgili haberi FutbolArena olarak soruşturduk.

FutbolArena Özel - Konuyla ilgili bilgi almak üzere, Galatasaray futbol şube sorumlusu Cüneyt Tanman'ı aradık ve bu anlaşmayla ilgili ayrıntıları öğrenmek istedik.

Haberleri doğrulayan Tanman, "FC Will, İsviçre kulübü... Kulübün sponsoru bir Türk firması MNG, Sportif Direktörü de arkadaşımız Erdal Keser hatta antrenörleri de Fuat Çapa. Bizden bazı oyuncularımızı kiralık olarak istediler, biz de olumlu yaklaştık. Kendilerini tanıyoruz, karakterlerini ve dürüstlüklerini biliyoruz. O yüzden FC Will'in oyuncularımızın gelişimi için de doğru adres olduğunu düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

Ayrılacak isimlerin kimler olduğunu da sorduğumuz Tanman, haberde geçen Ontivero, EndoğanAdili ve Kaan'ın isimlerini doğruladı ve ayrıca "3-4 oyuncu gönderebiliriz" dedi. Öte yandan Cüneyt Tanman, anlaşmanın iyi niyet çerçevesinde yürütüldüğünü ve herhangi bir kurumsal sözleşme imzalanmadığını, pilot takım gibi bir kurumsal birliktelik kurulmadığını da sözlerine ekledi.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"