comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Odeabank İstanbul'a döndü - Ergin Ataman'dan Strasbourg maçı açıklaması

23 Nisan 2016, Cumartesi 15:07
Galatasaray Odeabank İstanbul'a döndü - Ergin Ataman'dan Strasbourg maçı açıklaması

Eurocup finali ilk maçında Strasbourg'a 66-62 mağlup olan Galatasaray Odeabank kafilesi İstanbul'a döndü. 

FutbolArena - Eurocup finali ilk maçında deplasmanda Strasbourg'a 66-62 mağlup olan Galatasaray Odeabank İstanbul'a döndü. Havaalanında antrenör Ergin Ataman ve Sinan Güler açıklamalarda bulundu. 
 

Ergin Ataman'dan Strasbourg maçı açıklaması


Galatasaray Odeabank antrenörü Ergin Ataman havaalanında yaptığı açıklamada, "Aslında ilk maçta yaptığımız savunmayla işi bitirebilirdik. Ancak hiç beklemediğimiz kadar kötü oynadık. Final stresi ve bazı oyuncularımızın beklenmedik kötü performansı hücumdaki en kötü oyunu ortaya çıkardı. Strasbourg kapasitesi çok yüksek bir takım değil ama mücadeleci bir takım. Görüyorsunuz ki, Avrupa'da kupa kazanmak kolay değil. Bizde kupayı almak için mücadele edeceğiz. Kupanın anahtarı Galatasaray gibi oynamak"
 
13481-haber
 

Sinan Güler'den Strasbourg maçı sonrası yorumlar


Galatasaray Odeabank oyuncusu Sinan Güler ise havaalanında yaptığı açıklamada, "İlk maçta çok fazla hata yaptık. Umuyorum ki, rövanşta bu hataları en aza indirir ve kupayı kaldırırız" dedi. 
 

Galatasaray - Strasbourg Eurocup final maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?


Eurocup final rövanş maçında Galatasaray Odeabank ile Strasbourg 27 Nisan Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. 22:00'deki müsabakayı NTV Spor naklen yayınlayacak. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!