comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Galatasaray maçı öncesi Gençlerbirliği'nde keyifler yerinde

11 Ekim 2016, Salı 20:00
Galatasaray maçı öncesi Gençlerbirliği'nde keyifler yerinde

Neşeli geçen sabah antrenmanın ardından gün 18:00'de yapılan akşam antrenmanıyla devem etti.

FutbolArena - Süper Lig 7.hafta maçında 19 Mayıs Stadı'nda Galatasaray'ı ağırlayacak olan Gençlerbirliği maç hazırlıklarına bugün yaptığı çift idmanla devam etti.

Sabah bölümüne core çalışması ile başlayan futbolcular daha sonra ısınma hareketlerine geçti. 5'e 2 pas çalışmasıyla devam eden antrenman çabukluk çalışmasıyla son buldu. Neşeli geçen sabah antrenmanın ardından gün 18:00'de yapılan akşam antrenmanıyla sürdürdü.
Akşam antrenmanına topla ısınma hareketleriyle başlayan başkent ekibi daha sonra iki gruba ayrılarak dar alanda jokerli top kontrol oyunu oynadı. Yaklaşık doksan dakika süren akşam antrenmanı dar alanda çift kale maç ile son buldu.
Antrenmana milli takımlardan dönen Ahmet Çalık ve Landel de katıldı. Ayrıca Selçuk Şahin de bugün takımla birlikte çalışmalara başladı ve çift kale maçta yer aldı. Milli takımlarda bulunan İrfan Can Kahveci, Bogdan Stancu, Aleksandar Scekic ve Siarhei Palitsevich'in yanı sıra tedavileri süren Cosmin Matei ve Ferhat Görgülü ise bugün yapılan antrenmanlara katılmadı.

Gençlerbirliği, Galatasaray maçı hazırlıklarına yarın 11:00'de yapacağı antrenman ile devam edecek.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.