comScore

Galatasaray Galatasaray

'Galatasaray jokerini kaybetti'

02 Eylül 2015, Çarşamba 21:44
'Galatasaray jokerini kaybetti'

Galatasaray'ın Kevin Grosskreutz'u transfer edememesi takımı nasıl etkiler?

FutbolArena Özel - Galatasaray transferin son gününde Borussia Dortmund'dan Kevin Grosskreutz'u transfer etmek istedi ancak FIFA'nın sistemine takıldı. Sarı kırmızılı kulüp gerekli evrakları zamanında FIFA'ya göndermeyince bu transfer iptal oldu.

FutbolArena olarak bu transferin gerçekleşmemesinin takıma yapacağı etkiyi otoritelere sorduk. İşte yorumlar...
Önder Özen: "Hamza hocanın planları etkilenir"

Spor yorumcusu Önder Özen bu transferin gerçekleşmemesinin Hamza Hamzaoğlu'nun planlarını etkileyeceğini söylerken, "Çok fayda sağlayabilecek bir oyuncuydu. Özellikle solda Podolski, sağda Grosskreutz çok etkili olabilirdi. Hamza hocanın planlarını etkileyecektir" diye konuştu.

Muhsin Ertuğral: "Transferin gerçekleşmemesi bir skandal"

Teknik Direktör Muhsin Ertuğral da bu transferin gerçekleşmemesini skandal olarak değerlendirirken, "Galatasaray çok yönlü bir oyuncudan yararlanamayacak. Takımın açıklarını kapatma açısından önemli bir oyuncu olacaktı. Büyük bir skandal" ifadelerini kullandı.

İrfan Buz: "Galatasaray jokerini kaybetti"

Teknik Direktör İrfan Buz ise sarı kırmızılı ekibin joker bir oyuncuyu kaybettiğini vurgulayarak, "Grosskreutz, Hamza hocanın sisteminin önemli bir parçası olacaktı. Büyük bir hata yapılmış. Sarı kırmızılı takım joker oyuncusunu kaybetti" dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)