comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray hangi futbolcuları transfer edecek?

04 Ocak 2017, Çarşamba 22:56
Galatasaray hangi futbolcuları transfer edecek?

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, Galatasaray'ın transfer çalışmalarıyla ilgili son gelişmeleri aktardı.

FutbolArena Röportaj - Devre arası transfer döneminin hareketli takımlarından biri olan Galatasaray'ın transfer stratejisini Ali Naci Küçük FutbolArena'ya aktardı.

Geçtiğimiz Pazar günü Gençlerbirliği kulübü ile Ahmet Çalık transferi için iki kulübün başkanının pazarlık masasına oturduğunu belirten Ali Naci Küçük, "Dursun Özbek bu toplantıda 2.5 milyon euroluk bir bonservis bedeli önerdi ve bundan daha yüksek bir rakamı karşılayamayacaklarını ifade ettiler." dedi. 
GALATASARAY YÖNETİMİ GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN CEVAP BEKLİYOR

Galatasaraylı yöneticilerin "Bu transfer için acelemiz yok" dediğini aktaran Küçük, "Milli futbolcunun transferinden vazgeçilmediğini ancak Gençlerbirliği kulübünden 2.5 milyon euroluk teklife yanıt beklendiğini ifade ettiler." dedi.

GARRY RODRİGUES VE VİCTOR HÜGO TRANSFERLERİNDE SON DURUM

Garry Rodrigues ve Victor Hugo transferleri hakkında da bilgi veren Ali Naci, "Galatasaraylı yöneticiler iki transferin de çok olumlu ilerlediğini ve yetkilendirdikleri menajerlerin bonservis pazarlığında olduğunu ifade ettiler. Şuan bu konuda tüm haberler olumlu ve Galatasaaray bu iki oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor" dedi. Ali Naci Küçük bu iki transferin gerçekleşme olasının yüksek olduğu bilgisini aldığını da aktardı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"