comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Thomas Schaaf iddiası

06 Haziran 2016, Pazartesi 09:43
Galatasaray Haberleri: Thomas Schaaf iddiası

Teknik direktör arayışlaırnı sürdüren Galatasaray'ın Fatih Terim'in olmaması durumunda Thomas Schaaf'ı gündemine alabileceği iddia edildi.

FutbolArena - Gelecek sezon takımın başına Fatih Terim'i getirmek isteyen Galatasaray'ın alternatif isimler üzerinde de çalıştığı kaydedildi. Sarı kırmızılı idarecilerin EURO 2016 sonrası görüşeceği ve olumsuz sonuçlanması neticesinde Fatih Terim'in yerine Thomas Schaaf ile görüşeceği iddia edildi.


Galatasaray, Thomas Schaaf ile anlaşacak mı?


Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray'da çözülmesi gereken en ciddi sorun, teknik direktör konusu. Yönetimin tek bir büyük hedefi var, o da Fatih Terim.

A Milli Takım'ın başında olan 'İmparator' Fatih Terim için EURO2016 sonrasını bekleyen Galatasaray, bir yandan da alternatif planlar üretiyor. Riekerink ihtimalini cepte tutan Galatasaray'a menajerler vasıtasıyla Thomas Schaaf önerildi.
Werder Bremen ve Eintracht Frankfurt'tan sonra geçen sezon 11 maçlığına Hannover'de görev yapan 55 yaşındaki Alman çalıştırıcı Thomas Schaaf ile Sportif A.Ş.'de göreve başlayan Alp Yalman bir görüşme gerçekleştirecek.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.