comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Sneijder'in menajeri olay yarattı

17 Haziran 2016, Cuma 10:01
Galatasaray Haberleri: Sneijder'in menajeri olay yarattı

Galatasaray'da Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers'in yönetimden alacaklarını istemesi olay yarattı.

FutbolArena - Galatasaray ile sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatan Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albes ile yönetim arasında kriz çıktı. Albers'in yeni sözleşme nedeniyle kendisine ödenmesi gereken komisyonun bir an önce hesabını yatırılmasını istemesi yönetimi adeta çileden çıkardı.
 

Galatasaray ile Guido Albers arasında gerginlik


Milliyet'in haberine göre; Sneijder'in menajerinin 10 gün önce kulübe yolladığı mektupta, “8 ay önce yeni bir sözleşme yaptık ve Sneijder'in sözleşmesi 2018 yılına kadar uzatıldı. Benim payıma düşen rakamın hesabıma en kısa sürede geçmesini istiyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Albers'in bu çıkışının Galatasaray'da büyük rahatsızlık yarattığı belirlendi. Sneijder'in menajerinin kendi alacakları için mektup yazmasına sinirlenen yönetim, “Sneijder'le yeni bir sözleşme yaptık, evet. Ancak Sneijder daha oynamadan menajer para istiyor. Oynanmamış sezonlar için Sneijder'in menajerine neden ödeme yapalım? Albers, Sneijder'le yapılan ilk sözleşmede menajeri değildi ve bu yüzden parasını bir an önce almak istiyor. Ancak tarzı yanlış. Kaldı ki belki Sneijder önümüzdeki sezon başka takıma gitmek isteyecek. Belki Galatasaray forması giymeyecek. Böyle iken nasıl olur da menajere parası verilir” çıkışında bulundukları kaydedildi.
Bu gelişme üzerine Sneijder'in menajeri Guio Albers'in İstanbul'a davet edildiği belirtildi. Pazartesi günü yapılacak zirvede hem alacak konusu masaya yatırılacak, hem de izinsiz röportaj veren Sneijder'in cezası menajerine bildirilecek.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.