comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Sneijder için yönetimden karar

10 Haziran 2016, Cuma 17:24
Galatasaray Haberleri: Sneijder için yönetimden karar

Habertürk Gazetesi'nde bugün dikkat çeken bir haber yayımlandı. Habere göre; yönetim Sneijder'e doğru mu yanlış mı diye sormadan tavır alıyor.

FutbolArena Detay - Wesley Sneijder'in Fanatik'e verdiği röportaj olay yaratmıştı. Yıldız oyuncu Yönetime ve Fatih İşbecer'e yüklenirken takımda kalması için yönetimin vizyonuna ihtiyacı olduğunu söylemişti. 

Hollandalı oyuncu, daha sonra röportajın çarpıtıldığını ifade eden bir açıklama yaptı. Sneijder'in bu açıklamaları ve sonrasında yaşanan süreç ile ilgili olarak Habertürk'te dikkat çeken bir haber yer aldı. 


Galatasaray yönetimi Wesley Sneijder'le konuşmadan tavır aldı!


Habere göre; Başkan Dursun Özbek ve yöneticilerin, Sneijder'in yaptığı açıklamalar sonrasında bir hayli öfkelendikleri ve kendi aralarında yaptıkları ilk değerlendirmede, “Hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir. Eğer bu sözleri söylediyse, hesabını gerektiği şekilde verir” dedikleri öğrenildi. Ayrıca yine habere göre kulüp oyuncudan savunma istedi. 

Haberin devamında yönetim, Sneijder'in gitmek için kendisine yol yaptığını ‘Herhalde gitmek istiyor' ifadesiyle aktardı.

Göreve geldiği günden beri çok eleştirilen Galatasaray Yönetimi'nin, ünlü oyuncuyla daha konuşmadan bu fikirlerin ve konuşmaların basına düşmesi dikkat çekti.


Wesley Sneijder, Galatasaray Yönetimi hakkında ne demişti?


- Yönetimde aslında vizyonlu insanlar var. Başkanımız gerçekten çok fedakârlıklar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Ama işte o kulübü tam anlamıyla harekete geçirecek, uçuracak hamleleri bir türlü gerçekleştiremiyorlar. Hamle yapacak radikal kararlar alacak yönetici tipi yok. 

- Çoğu yönetici başka şeyler peşinde. Kendi reklamlarını yapıyorlar. Egoları tavan yapmış yöneticilerle Galatasaray bir yere gidemez... Mesela Fatih İşbecer... Şimdi kendisi nerede. Çok merak ediyorum. Bir ara hep o vardı, hep ön plandaydı. Denizli'nin gelmesini o istedi. Denizli geldi o şov yapmaya devam etti ama Denizli gittikten sonra Fatih bey ortalarda yok. Nerede ben çok merak ediyorum. Neden ortaya çıkıp konuşmuyor. Neden çözüm üretmeye çalışmıyor. Taraftar da bunu çok merak ediyordur.

- Alacaklarımız konusunda dışarıya hiç sorun yaşatmamaya çalıştık. Galatasaray kulübünün çok personeli var. Onlar için gerçekten çok uğraştık. Ben bu konuları konuşmayı sevmem ama arkadaşlarımızla birlikte onların sıkıntılarını biz gidermeyi çalıştık. Bu bizim görevimiz...

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.