comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Sercan Yıldırım, Furkan Özçal ve Bilal Kısa'nın sözleşmeleri fesh edildi

27 Haziran 2016, Pazartesi 23:17
Galatasaray Haberleri: Sercan Yıldırım, Furkan Özçal ve Bilal Kısa'nın sözleşmeleri fesh edildi

Galatasaray kulübü Serdar Aziz transferinde takas olarak Bursaspor'a verilecek 3 futbolcu Furkan Özçal, Sercan Yıldırım ve Bilal Kısa'nın sözleşmelerinin fesh edildiğini KAP'a duyurdu. 

FutbolArena - Serdar Aziz'i renklerine bağlayarak transfer dönemine hızlı bir giriş yapan Galatasaray kulübü, Serdar Aziz için 4.5 milyon euro bonservis bedelinin yanında Bursaspor'a vereceği 3 futbolcu Sercan, Furkan ve Bilal'in sözleşmelerinin fesh edildiğini KAP'a duyurdu. 
 

Galatasaray'da Sercan Yıldırım, Bilal Kısa ve Furkan Özçal'ın sözleşmeleri fesh edildi


Galatasaray kulübü Serdar Aziz transferinin karşılığında Bursaspor'a vereceği Sercan Yıldırım, Furkan Özçal ve Bilal Kısa'nın sözleşmelerinin fesh edildiğini KAP'a bildirdi. 

Profesyonel futbolcularımız Furkan Özçal,  Sercan Yıldırım ve Bilal Kısa ile sözleşmelerimiz karşılıklı olarak feshedilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Sercan Yıldırım, Bilal Kısa ve Furkan Özçal, Bursaspor'a mı transfer oluyor?


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in de açıklaması üzerine Serdar Aziz transferinde 4.5 milyon bonservis karşılığında 3 futbolcu Sercan Yıldırım, Bilal Kısa ve Furkan Özçal, Bursaspor'a verilecek. 

Geçtiğimiz günlerde bu takas formülünde Bilal Kısa'da yaşanan kriz gündemi sallamıştı. Bilal'in menajeri Özkan Doğan, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Bizim böyle bir şeyden haberimiz yok. Bize bir şey sorulmadı. Bilal Galatasaray'da mutlu ve kalacak" ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Bursaspor Başkanı Ali Ay da bu takaslarla ilgili olarak sorun çıkmayacağını ifade etti. Bilal Kısa, Sercan Yıldırım ve Furkan Özçal'ın sözleşmelerinin fesh edilmesinin ardından 3 futbolcu da yeni sezonda Bursaspor forması giyecek. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.