comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu otobanda hız rekoru kırdı

26 Haziran 2016, Pazar 16:50
Galatasaray Haberleri: Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu otobanda hız rekoru kırdı

Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, DJ Kerimcan Durmaz ile otobanda hız rekoru kırdı.

FutbolArena - Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, DJ Kerimcan Durmaz ile otobanda hız rekoru kırdı. Önceki gün DJ Kerimcan Durmaz'ın Snapchatten yaptığı "Havaalanına yetişmek için 270 km hız yapıyoruz" bildirimi sosyal medyayı salladı.


Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu Lamborghini arabasıyla otobanda hız rekoru kırdı 


Habertürk Yazarı Esin Özet köşesindeki yazıda Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu'nun çok konuşulan Lamborghini ile otobanda 270 km hız yapmasını kaleme aldı. 

"Malumunuz, bir dönem futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur'un Lamborghini'siyle yatıp kalkıyorduk.
Lamborghini önceki gün yine çıktı meydana. Bu kez Snapchat'te dolanırken gördüm şu çok konuşulan Lamborghini'yi. Çeşme-İzmir otobanında 270 km hızla. Kerimcan Durmaz'ın, “Yağmur korkuyorum” çığlık sesleriyle.

Meğer Kerimcan Durmaz uçağa yetişmek için yakın arkadaşı Yağmur'a, “Beni ancak sen yetiştirirsin uçağa” diye ricada bulunmuş. Yağmur da dostunu kırmayıp geçmiş direksiyon başına. O anları Kerimcan, Snapchat'te çekiyor çığlıklarla.

Tüm Snapchat ahalisine yaşattılar o anları. Üstelik Yağmur 20 dakikada havaalanına gittiğini söylüyor. Şimdiye kadar ilk kez “Aman dikkat!” diyorum. Çünkü bunları çoluk çocuk herkes izliyor. Eğlenceye asla lafım yok. Gece hayatına, sabaha kadar coşmalara. Ama trafik bu, şakası olmaz. Lütfen bu tarz çekimlerde biraz daha duyarlı olun. Aman dikkat!"

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.