comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Osman Şenher'den Serdar Aziz transferi için ilginç yorum

27 Haziran 2016, Pazartesi 12:53
Galatasaray Haberleri: Osman Şenher'den Serdar Aziz transferi için ilginç yorum

Galatasaray taraftarı Serdar'a Aziz'in transfer maliyetlerine isyan ederken bu transferin taraftarla Dursun Özbek arasındaki soğukluğu azalttığı iddia edildi.

FutbolArena Detay - Galatasaray, yeni sezonun ilk transferini Bursaspor'dan Serdar Aziz'i alarak yaptı. UEFA'dan Mali sorunlar nedeniyle bir yıl ceza alan ve bu sezonda gözetim altında bulunan sarı -kırmızılı kulüp, Serdar Aziz için 4,5 milyon Euro artı Bilal Kısa, Sercan Yıldırım ve Furkan Özçal'ı bonservisiyle birlikte verdi. Oyuncuyla yıllığı 2 milyon Euro garanti paradan 4 yıllık anlaşma yapıldı.

Galatasaray'ın bu transfere harcadığı paraysa taraftarı isyan ettirdi. Sosyal medyada gündem Galatasaray'ın transfere harcadığı para oldu. 
 

Osman Şenher'in Serdar Aziz yorumu

 

Serdar Aziz'i Galatasaray'ın yüksek maliyetle alması taraftarı ve camiayı isyan ettirirken Milliyet Yazarı Osman Şenher'e göre tablo böyle değil. 

Şenher bugünkü, “Serdar Aziz doğru transfer” başlıklı yazısında “Dilerim Serdar Aziz'in Galatasaray'da devamlılığı olur. Kendine yeni bir sayfa açar. Bu kadar parayı hak eden bir futbolcu muydu, kesinlikle değil. Her şeyden önce taraftarı heyecanlandırıp kombine almaya zorlayacak bir isim değil Serdar. Ama her şey bir yana transfere Serdar Aziz ile başlanması taraftar ile Başkan arasındaki soğuklu bir nebze olsun bitirdi” diye yazdı. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.