comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Loca sahipleri yönetimi sevindirdi

01 Haziran 2016, Çarşamba 10:20
Galatasaray Haberleri: Loca sahipleri yönetimi sevindirdi

Galatasaray'da loca sahiplerinin takımın içinde bulunduğu duruma rağmen localarını yeniden kiralamak istemesi yönetimi sevindirdi.

FutbolArena - UEFA'dan 1 yıl men cezası alan ve gelecek sezon Avrupa'da mücadele edemeyecek Galatasaray'da loca sahiplerinden yönetime sevindirici bir haber geldi. 


Galatasaray'a loca sahiplerinden müjdeli haber


Milliyet'te yer alan habere göre; Türk Telekom Arena'da özel locası bulunan Galatasaraylı taraftarlar kötü günde kulüplerinin yanında yer almaya karar verdi. UEFA'dan gelen men cezası nedeniyle önümüzdeki sezon Avrupa kupalarına katılamayacak olan Cim-Bom'da loca sahipleri hem şaşırttı hem de sevindirdi.

Yeni gelir kalemleri oluşturmak isteyen ve bu yüzden Türk Telekom Arena'daki 192 adeta locanın sahiplerine 2017'de sona erecek sözleşmeleri öncesinde ulaşan sarı-kırmızılılar yüzde 90 oranında olumlu yanıt aldı. Ünal Aysal döneminde 3.5 yıllığına kiralanan locaların sözleşme süresinin bitmesine bir sene olmasına rağmen kendilerine yöneltilen, “Yeniden loca almayı düşünür müsünüz” sorusuna büyük oranda olumlu yanıt veren loca sahiplerinin bu tavrının büyük memnuniyet ve aynı oranda şaşkınlık yarattığı bildirildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.