comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Jan Olde Riekerink alkış topladı

02 Haziran 2016, Perşembe 09:45
Galatasaray Haberleri: Jan Olde Riekerink alkış topladı

Galatasaray'da altyapı için görevlendirilen fakat son 8 haftada A Takımı çalıştıran Riekerink'in profesyonelliği alkış topladı.

FutbolArena - Galatasaray'da gelecek sezon takımın başına getirilecek teknik direktör için çalışmalar sürerken, Jan Olde Riekerink ihtimali de planlar içerisinde yer alıyor. Hollandalı teknik adam da gelecek sezon A Takım'da kalacakmış gibi çalışmalarını sürdürüyor.
 

Jan Olde Riekerink, Galatasaray'da kalacak mı?


Vatan'ın haberine göre; Bir yandan UEFA'nın verdiği cezayla sarsılan, bir yandan da futbolda istenen sonuçların uzağında kalmasının baskısıyla adeta kâbus gibi bir yıl geçiren Galatasaray'da sezonu kötünün iyisi pozisyonunda bitmesinde payı büyük olan Jan Olde Rikerink profesyonelliği ile de alkış topluyor. Oyuncuların kalmasını istemesine rağmen yönetimin yeni hoca arayışlarında olduğu bu dönemde Hollandalı teknik adam kısa bir tatil yapmayı seçip görevinin başına döndü.    
 
Pazartesi İstanbul'a dönen Riekerink her ihtimali düşünerek planlama yapıyor. Sarı-kırmızılı takımdaki ilk görevi olan altyapının başına dönecekmiş gibi işlerine devam ederken bir yandan da yeni gelecek hoca için detaylı rapor oluşturuyor. 
Bu raporda A Takım'ın başına geldiği ilk günden beri yaptıkları, takımın kondisyonu, oyuncular hakkında tek tek detaylı bilgiler yer alacak  .  
 
Hollandalı teknik direktör diğer bir yandan da yönetimden çıkabilecek olumlu bir haber karşısında A Takım'la yola devam edecekmiş gibi de çalışmalar yapıyor. Transfer edilebilecek isimler hakkında detaylı araştırmalar yaparken, gönderilebilecek isimleri de belirlemeye çalışıyor. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.