comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Hayri Kozak'tan Fatih İşbecer yorumu

08 Haziran 2016, Çarşamba 13:12
Galatasaray Haberleri: Hayri Kozak'tan Fatih İşbecer yorumu

Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, tüm görevlerinden istifa etti. Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak, FutbolArena için yorumladı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da günlerdir süren kriz ve Genel Sekreter Fatih İşbecer'in bir anlamda etrafının boşaltılarak yetkilerine sınırlandırmalar getirilmesi istifayı beraberinde getirdi.
Genç yönetici tüm görevlerinden istifa etti. Zaman zaman Galatasaray'ın en fazla eleştirilen isimlerinden başında gelen Fatih İşbecer'in istifasını kulübün Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak, FutbolArena için yorumladı. 


Hayri Kozak'tan Fatih İşbecer yorumu


İşbecer'in daha soğukkanlı olup, Galatasaray'da görevine devam etmesi gerektiğini savunan Kozak şöyle dedi: Fatih İşbecer, yönetimin en aktif ve ciddi anlamda mesai veren arkadaşımızdı. Yeni olması nedeniyle benim de prensiplerime uymayan ve eleştirdiğim tarafları odu. Biraz daha soğukkanlı olup kalmalı ve Galatasaray'a fayda vermeye devam etmeliydi.”
İşbecer'in istifa etmesinin haklı nedenleri olduğunu düşündüğünü söyleyen Kozak, “Okuduğum kadarıyla muhattap olduğu muamele kişilikli bir insası istifaya götürecek konulardı. Bu nedenle istifasının haklı nedenleri var. İlerde mutlaka yeniden görev alacağına inanıyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.