comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Hamdi Yasaman'dan Dursun Özbek'e sert eleştiri

07 Haziran 2016, Salı 09:49
Galatasaray Haberleri: Hamdi Yasaman'dan Dursun Özbek'e sert eleştiri

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Hamdi Yasaman, Dursun Özbek'i sert sözlerle eleştirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da Dursun Özbek yönetimine karşı sert eleştiriler yapılmaya devam ediliyor. Sarı kırmızılı kulübün eski yöneticilerinden Hamdi Yasaman, Özbek yönetiminin kulübü idare edemediğini ve kendilerinin bu yüzden devam etmediklerini dile getirdi.
 

Hamdi Yasaman'dan Dursun Özbek'e sert eleştiri


Milliyet'in haberine göre; Galatasaray eski 2. Başkanı Hamdi Yasaman, bir dönem birlikte çalıştığı başkan Dursun Özbek'i ve yönetimini sert sözlerle eleştirdi. Özellikle Sportif AŞ'deki yapılanmalar hakkında eleştirilerde bulunan Yasaman'ın yaptığı açıklamalar şöyle:
- Bunlar yönetemiyor. Biz zaten neden devam etmedik? İnanmadığımız için... İyi olmadığımızı içimizden biliyoruz.
- Bir insan neyse odur. İşte herkes görüyor; vizyonları yok, bilgileri yok. “Yönetimi değiştirin” dediler; ‘En azından sen devam et de gerisini değiştir' dediler. Onlar bir numara yapıp Sportif AŞ'yi değiştirdiler.
- Sportif AŞ'de en önemli şey hukuk... Ve şu an Sportif AŞ'de hukukçu yok! Bu çok yanlış. Ortada ceza gerektirecek durumlarda kim uyarıda bulunacak? Oradan iki kişi istifa etti. Onların gelmesi zaten yanlıştı.
- Alp Yalman'ın gelişi sadece bir yamadır. Yalman'ın gelişinden heyecanlanmadım, aksine umutsuzluğa kapıldım. 70 yaşı ve üstündeki adamı seçmeyeceksin. Fizik gücü yerinde olacak ayrıca kafa da yerinde olacak! En önemli şey o.
- Hazırlığımız vardı. Ekibimiz de var. Ama seçim kararı almadılar. Kupa alınmasa seçim olmuştu.
- Fatih Terim deniyor, gelmez. O, Türkiye Futbol Direktörü ve sözleşmesi var. Terim geldiği zaman transfer ister. Ben de teknik direktör olsam kariyerimi riske etmem. Terim futbolcu isteyecek ama alamazlar ki! Antrenör önemli ama oynayacak oyuncu da lazım.
- Melo'yu İtalya'ya vermemiz kadar yanlış bir şey olabilir mi? Burak'ı da gönderdik. İki tane çok önemli adam...

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.