comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: GS Store'dan dolandırıcılık açıklaması

01 Haziran 2016, Çarşamba 15:26
Galatasaray Haberleri: GS Store'dan dolandırıcılık açıklaması

Galatasaray Kulübü, sosyal medya üzerinden kulübün ürünlerini sattığını öne süren bir hesapla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Sosyal medyada "Geze GsStore" adlı hesap üzerinden sarı kırmızılı kulübün ürünlerini sattığını iddia ederek dolandırıcılık yapmaya çalışan hesapla ilgili açıklama yapıldı.
 

Galatasaray'dan GS Store açıklaması


Değerli Galatasaraylılar. Bugün bazı sosyal medya hesapları üzerinden "Gebze GsStore" adı altında bir takım paylaşımlar yapıldığı ve bu hesap üzerinden çeşitli kampanyalar düzenlendiğini öğrenilmiştir. Galatasaray Mağazacılık ve Per. A.Ş. olarak şirketimizin tek ve yegane resmi sitesi www.gsstore.org olup, şirketimizle alakalı tüm bilgi ve yenilikler sadece bu internet sitesi üzerinden sizlerle paylaşılmaktadır.

Bunun haricinde haksız bir şekilde şirketimizin ismini kullanan diğer hiçbir internet sitesine ve sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesi gerektiğini, söz konusu bu internet siteleri ve sosyal medya hesapları hakkında gerekli hukuki işlemlerin başlatıldığını ve bu internet sitelerinden, sosyal medya hesaplarından yapılacak işlemler ve sonucu olası mağduriyetler için şirketimizin herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmadığını bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"