comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Fatih İşbecer'in istifasında Wesley Sneijder'in etkisi var mı?

08 Haziran 2016, Çarşamba 14:55
Galatasaray Haberleri: Fatih İşbecer'in istifasında Wesley Sneijder'in etkisi var mı?

Galatasaray'da Fatih İşbecer'in istifasının ardından Wesley Sneijder'in yaptığı açıklamaların da etkisi olduğu konuşuluyor.

FutbolArena Detay - Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer'in istifasının ardından Wesley Sneijder'in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar yeniden gündeme geldi. Hollandalı futbolcunun İşbecer hakkında söylediği sözlerin istifada etkili olduğu tartışılıyor.
 

Wesley Sneijder, Fatih İşbecer için neler söyledi?


Deneyimli futbolcunun Fanatik Gazetesi'ne verdiği röportajda Fatih İşbecer hakkında yaptığı açıklamalar şöyleydi:

“Yönetimde aslında vizyonlu insanlar var. Başkanımız gerçekten çok fedakârlıklar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Ama işte o kulübü tam anlamıyla harekete geçirecek, uçuracak hamleleri bir türlü gerçekleştiremiyorlar. Hamle yapacak radikal kararlar alacak yönetici tipi yok. Çoğu yönetici zaten başka şeyler peşinde. Kendi reklamlarını yapıyorlar. Egoları tavan yapmış yöneticilerle Galatasaray bir yere gidemez."
"Mesela Fatih İşbecer... Şimdi kendisi nerede. Çok merak ediyorum. Bir ara hep o vardı, hep ön plandaydı. Denizli'nin gelmesini o istedi. Denizli geldi o şov yapmaya devam etti ama Denizli gittikten sonra Fatih bey ortalarda yok. Nerede ben çok merak ediyorum. Neden ortaya çıkıp konuşmuyor. Neden çözüm üretmeye çalışmıyor. Taraftar da bunu çok merak ediyordur..."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.