comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek'e sert sözler

28 Haziran 2016, Salı 12:55
Galatasaray Haberleri: Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek'e sert sözler

Gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek hakkında sert eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden gazeteci Fatih Altaylı, Dursun Özbek hakkında sert açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın iyi yönetilmediğini ifade eden Altaylı, Serdar Aziz transferiyle ilgili de ilginç sözler söyledi.
 

Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek'e sert sözler


Habertürk Gazetesi'nde söyleşi yapan Altaylı'nın sözleirnden bir bölüm;

- G.Saray'da taraftar yine seçim istiyor. Ama ufukta yok. Sizce seçim olur mu? 
Dursun Özbek inatçı ve seçime gitmeme konusunda kararlı. Kendisine "Bari yönetimini yenile" dedim ama dinlemiyor. Geçen hafta Özbek'in CAS'tan umutlu olduğunu söylediniz. Ben de Özbek'in bilgisiz olduğu için umutlu olduğunu söyledim size. Özbek turizmde de sıkıntı olmadığını söylüyor konuşurken. Onun ekmeği umut. O yüzden de kulübü bitirmeden başkanlığını da bitirmeyecek. Allah hepimize sabır versin. Bakın Özbek çok yanlış işler yapıyor ya da yapmaya çalışıyor. Kulüpten loca alanlara bir teklif gitti. Diyorlar ki, "Gelin kulübe 2 yıllık loca ücreti kadar bağış yapın, biz de size önümüzdeki yıldan sonra 3 yıllık bedava loca verelim." Bu şu demek: Locaları satsa bunu bu yılın bütçesinde gösteremeyecek. UEFA kabul etmeyecek. Oysa bağışı gösterebilir. Yani UEFA'yı kandıracaklar. Ama bu arada bir yıllık locayı da bedava verecekler. Bir sonraki yönetim geldiğinde locaların gittiği ama parasının olmadığını görecek. Bunu en kötü esnaf bile yapmaz. G.Saray bugün üçkağıtçı bir esnaf mantığıyla yönetiliyor.

"BAŞKANLIKTAN SONRA BATANLAR KERVANINA ÖZBEK DE EKLENECEK" 

Serdar Aziz bu kadar muazzam bir futbolcu mu, emin değilim. Sakatlık sorunları olan bir futbolcu olduğunu duyuyorum. Gökhan Zan'a 'cam adam' derdi herkes, gelen bilgilere göre Serdar Aziz'e de öyle diyorlar. 4,5 milyon Euro bonservis parası ödenecekmiş. Ve en utanç verici olanı Bursaspor, kulübün çekini kabul etmemiş, Başkan kendi çekini vermiş.Aylardır diyorum ya Galatasaray Başkanı kendi işlerini de batıracak diye. İş oraya doğru gidiyor. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.