comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Ercan Güven'den Dursun Özbek yorumu

12 Haziran 2016, Pazar 00:02
Galatasaray Haberleri: Ercan Güven'den Dursun Özbek yorumu

Galatasaray yönetimi "arama kurtarma mı, enkazı kaldıran mı yoksa yeniden yapan mı? Ben bu yönetimin ne olduğunu hakikaten anlamadım” Milliyet Gazetesi Ercan Güven, FutbolArena'ya yorumladı. 

FutbolArena - Milliyet Gazetesi yazarı Ercan Güven, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in “Teknik Direktör için daha zamanımız var” sözünü değerlendirdi: “Ben bu Galatasaray Yönetimi'nin ne olduğunu anlamadım” dedi. 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Teknik Direktör arayışları için bugün Hürriyet'e konuştu. Özbek, “ Antrenör işi daha sonraki iş. Önümüzde zaman var” dedi.

Dursun Özbek'in bu Milliyet Yazarı Ercan Güven, FutbolArena'ya yorumladı. Ercan Güven, “Ben bu Galatasaray Yönetimi'nin ne olduğunu anlamadım” dedi.

“BEN BU YÖNETİMİ'NİN NE OLDUĞUNU ANLAMADIM”

Ercan Güven “Galatasaray çökmüş. Bir çökmüş bina düşünelim. İçerde kalan canlı varsa kurtarmak için önce arama kurtarma ekibi gelir. Ardından enkaz kaldırmak için bir ekip gelir ve enkazı kaldırır. Sonra binanın yeniden yapılması için bir ekip gelir ve binayı yapar. Galatasaray Yönetimi bu ekiplerden hangisi? Bence hiç biri değil” dedi.

“ARAMA KURTARMA DEDİK BOŞ DEPO ÇIKTI”

Ercan Güven, sözlerine şöyle devam etti: “Galatasaray Yönetimi, arama kurtarma ekibi değil. Borçlardan, kulüp içindeki garip harcamalardan zenginleşenlerden bahsettiler. Bakalım ne çıkacak derken çıka çıka bir boş depoya ödenen kira çıktı. Demek ki arama kurtarma ekibi olamadı. Enkazı kaldırma ekibi desen değil. Kaldırdıkları bir enkaz görmedik. Yeniden yapan ekip mi? O'na hiç girmiyorum bile. Dolayısıla ben bu Galatasaray Yönetimi'nin ne olduğunu anlamadım.”

Haber: Aydın Cingöz 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.