comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması

11 Haziran 2016, Cumartesi 13:24
Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek'ten Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fransa'ya gittiği sırada havaalanında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özbek'in Fatih Terim ile ilgili kendisine yöneltilen soruya verdiği yanıt ise gündem yaratacak.
 

Galatasaray, Fatih Terim ile anlaştı mı?


Hürriyet'in haberine göre; Türkiye-Hırvatistan maçını izlemek üzere Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, kulüp yöneticileri ve gazetecilerle birlikte Fransa'ya giden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Atatürk Havalimanı'nda soruları yanıtladı.

Özellikle Fatih Terim'den övgüyle bahseden Özbek, ay yıldızlı ekibimizden umutlu olduğunu ifade etti. "Milli takımımız gruptan çıkar mı?" sorusuna, "Grup çıkacağız. Fatih hoca varken başka yol yok" cevabını veren Özbek, "Çok büyük ümitle gidiyorum. İlk maçlar zordur ama Hırvatistan'ı yeneceğiz. Fatih hoca ve futbolculara çok inanıyorum. Başarı öyküsü yazmaya gidiyoruz, inşallah orada zaferi kutlayacağız" dedi.
Dursun Özbek, "Fatih Terim'in Galatasaray'a geri dönme ihtimali ve transferler konusunda ne söylemek istersiniz?" sorusu üzerine şunları söyledi:

"Fatih hoca şu anda milli takımın antrenörü. Bütün Türkiye Avrupa Şampiyonası'na odaklandı. Antrenör işi daha sonraki iş. Önümüzde zaman var. Galatasaraylılar istedikleri gibi hayal kurabilir. Hayalde sınır yoktur."

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.