comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek'in Fatih Terim planı

20 Haziran 2016, Pazartesi 09:41
Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek'in Fatih Terim planı

Galatasaray'da gelecek sezonun başına getirilmek istenen teknik direktörün başında Fatih Terim geliyor.

FutbolArena - Gelecek sezon takımın başında Fatih Terim'i görmek isteyen Dursun Özbek, tecrübeli teknik adam için planlarını hazırladı. Özbek'in yönetici arkadaşlarına hiçbir teknik direktörle görüşme yapmamalarını söylediği ifade edildi.
 

Fatih Terim, Galatasaray ile anlaştı mı?


Fanatik'in haberine göre; Yakın çevresine konuşan Sarı-Kırmızılı kulübün patronunun, “Fatih Terim'i getirmek için her şeyi yapıyoruz. Ben olumlu düşünüyorum. Harekete geçmek için artık turnuvanın bitmesini bekliyoruz. Şu anda hepimizin aklı A Milli Takım'da” dediği öğrenildi. Son gelişmeler ışığında Galatasaray'a dönmeye sıcak bakan İmparator daha önce yaptığı açıklamada, “Ben Galatasaray'ın efsanesiyim. Gerekiyorsa görüşüruz. Benim Galatasaray'a kapris yapmam söz konusu değil” ifadelerini kullanmıştı.

Başkan Dursun Özbek, Terim'i ikna etmesi halinde futbolu tamamen tecrübeli teknik direktöre emanet edecek. Herhangi bir yöneticiyi futbol şubesinde görevlendirmeyecek olan Özbek, sadece Florya'da değil transferler konusunda da Terim'i tek yetkili kılacak. Sarı-Kırmızılılar, EURO 2016 macerası noktalanana kadar hiçbir hoca ile dolaylı yoldan bile olsa görüşmeme kararı aldı.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.