comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Deportivo'ya transfer olan Emre Çolak'tan duygusal veda

28 Mayıs 2016, Cumartesi 15:43
Galatasaray Haberleri: Deportivo'ya transfer olan Emre Çolak'tan duygusal veda

Galatasaray'dan, Deportivo'ya transfer olan Emre Çolak instagram hesabından duygusal bir veda mesajı yayınladı. 

FutbolArena - Futbol hayatına İspanya La Liga takımlarından Deportivo'da devam edecek olan Emre Çolak, resmi instagram hesabından Galatasaray kulübüne ve taraftarlarına duygusal bir şekilde veda etti. 


Emre Çolak'tan Galatasaray'a veda mesajı


Kapısından içeri adım attığımda 11 yaşındaydım. İlk günden itibaren anladığım bir şey vardı. Bir gün Ali Sami Yen Stadı'nda oynamalıydım. İlk zamanlar sadece içinden seken topları toplayarak yaklaşabildiğim o sahaya çıktım, galibiyetler yaşayan takımın parçası oldum, tribünlerden yükselen ismimi duydum. Her defasında sırtıma geçirdiğim formanın ağırlığını hissederek hareket etmeye çalıştım. Florya'da bize öğretilen doğruları sergilemek için çaba gösterdim. İyi günler olduğu gibi, kötü günler de gördük hep beraber. Hepsinin de üstesinden geldik. İnsanın hedefleri, yaşadıklarıyla birlikte büyüyor.

"FLORYA METİN OKTAY TESİSLERİ BİR PARÇAMDI"
Galatasaray ile şampiyon olmak, 11 yaşındaki o çocuğun bile hayallerinden fazlasıydı. Kulübüme bizim için büyük anlamı olan Türkiye Kupası ile veda etmek de öyle. Şimdi aradan geçen 14 yılın ardından her karışını ezbere bildiğim, bir parçam gibi hissettiğim Florya Metin Oktay Tesisleri'nden ayrılık vakti. Benim üzerimde emeği olan, sadece bir futbolcu olarak değil, insan olarak da beni büyüten tüm büyüklerime, hikâyenin başlangıcında yer alan Atışalanıspor'daki Emin Tetikli Hocam nezdinde tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, Florya çalışanlarına ve bana destek olan herkese çok teşekkür ederim. Galatasaray'ı ve sizleri çok sevdim. Artık İspanya'da, Deportivo de La Coruña'nın başarısı için mücadele edeceğim; ama kalbim her zaman sizlerle olacak. Sevgilerimle, Emre Çolak.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!