comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Christoph Daum'dan iddialı sözler

04 Haziran 2016, Cumartesi 14:19
Galatasaray Haberleri: Christoph Daum'dan iddialı sözler

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın eski teknik direktörlerinden Christoph Daum, Galatasaray ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Galatasaray'da gelecek sezon için teknik direktör arayışları devam ederken Christoph Daum'dan çarpıcı bir açıklama geldi. Alman teknik adam sarı kırmızılı kulübe mesaj gönderdi.
 

Christoph Daum'dan Galatasaray'a yeşil ışık


Akşam Gazetesi'ne konuşan tecrübeli çalıştırıcı, "Mustafa Denizli 3 takımı birden şampiyon yaptığı için gösterdi ki, bu başarılabilir. Tabi ki ben de böyle bir hedefe ulaşmak isterim. Eğer böyle bir şans bulursam neden olmasın. Benim her zaman kalbim Türkiye'den yana. Ben Bursaspor'a da seve seve gittim. Tabi Bursa da şampiyonluk zor olduğunu bilsem bile yine de mutluydum. G.Saray Avrupa'da çok bilinen bir kulüp. Orada bulunmayı kim istemez. Beşiktaş ailecek bir kulüp F.Bahçe çok profesyonel bir kulüp ve G.Saray'da büyük kulüplerden bir tanesi. Bu her teknik direktör içinde geçerlidir. Nerede olduğu fark etmiyor. G.Saray ile şampiyonluk yaşamayı her teknik adama sorabilirsiniz hepsi 'Evet' diyecektir" dedi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.