comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Can Topsakal'ın poster aşkı olay oldu!

01 Haziran 2016, Çarşamba 21:51
Galatasaray Haberleri: Can Topsakal'ın poster aşkı olay oldu!

Galatasaray Basketbol Sorumlusu Can Topsakal, Galatasaray taraftarının tepkisini çekti.

FutbolArena - Daha önce Galatasaray Erkek Basketbol takımı koçu Ergin Ataman'ı istemediği gerekçesiyle gündeme gelen ve Galatasaray taraftarlarının yoğun tepkisini çeken Can Topsakal bu kez gerçekte yer almadığı bir postere girmek isteyince gazeteci Gökmen Özdemir'e takıldı. 


Galatasaray taraftarından Can Topsakal'a tepki!


Gökmen Özdemir gönderdiği tweette Galatasaray'ın EuroCup'ı kaldırdığı bir resimde bulunmamasına rağmen kendisini fotomontaj ile kareye sokan Can Topsakal'ın bu posteri Abdi İpekçi'de Galatasaray soyunma odasının karşısındaki duvara astırdığını belirtti. 

Bu durumu fotoğraflarla da kanıtlayan Gökmen Özdemir'in tweetinin altında Galatasaray taraftarları birçok yorumda bulundu. Taraftarların büyük kısmı, Can Topsakal'ı bu davranışından dolayı eleştirdi.. Gökmen Özdemir de konuyla ilgili olarak "Galatasaray Basketbol Sorumlusu Can Topsakal kendisini postere ekletmiş. Neden kupa töreninde sahada değildi? Neden şimdi burada? Yorumsuz!" şeklinde bir tweet daha attı.
İşte Gökmen Özdemir'in tweeti ve Can Topsakal'ın fotomontaj yaptırdığı o poster ile resmin orjinali...FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.