comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Bir mali skandal daha

10 Haziran 2016, Cuma 13:55
Galatasaray Haberleri: Bir mali skandal daha

Galatasaray'da geçmişe dönelik yapılan incelemelerin durduğu ortaya çıktı. Sebebinin ise şirkete ödeme yapılamaması...

FutbolArena - Galatasaray'da geçmiş yönetimlerin yaptığı harcamaların incetilmesi için İngiliz bir şirketle anlaşan Dursun Özbek yönetiminin, şirkete ödeme yapamadığı için incelemenin durduğu iddia edildi.
 

Galatasaray'da geçmişe dönük inceleme durdu mu?


Fanatik'in haberine göre; Galatasaray Yönetimi'nde bir skandal daha patlak verdi... Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Dursun Özbek, daha önceki gün yapılan Divan Kurulu'nda, geçmişe dönük mali incelemenin gizlilik içinde yürütüldüğünü söylemişti. Ancak gerçeklerin çok daha farklı olduğu ortaya çıktı. Fatih İşbecer döneminde anlaşılan İngiliz firmaya ısrarla ödeme yapılmadığı, bu nedenle mutabakatın bozulduğu öğrenildi. Hâl böyle olunca da geçmişe dönük herhangi bir araştırma söz konusu olamıyor. Bu süreçte başka bir firmayla da anlaşma yapılmadığı belirlendi. Ancak kulüpteki sıkıntılar bununla da sınırlı değil.


Galatasaray'ın otel inşaatında son durum


Stadın yanında yapılması planlanan kapalı spor salonu ve Mecidiyeköy'deki otel projesinin de, gerekli finansman bulunamayınca durma noktasına geldiği öğrenildi. Başkan Özbek, inşaatların devam etmesi için sponsor arayışlarına devam ediyor.    

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.