comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Aziz Üstel'den Dursun Özbek'e zehir zembrek sözler

06 Haziran 2016, Pazartesi 21:07
Galatasaray Haberleri: Aziz Üstel'den Dursun Özbek'e zehir zembrek sözler

Galatasaray'ın eski yöneticisi Aziz Üstel "Bu gidişle Galatasaray'ın teknik direktörü de Dursun Özbek olur. Ben artık Özbek'in seçime gitmesini istemiyorum. Bırakıp gitsin" dedi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da teknik direktör ve transfer belirsizliği devam ediyor. Bir yandan yeni bir teknik adam arayan Galatasaray'da diğer yandan Riekerink'in takım başında kalabileceği konuşuluyor.
 

Aziz Üstel'den FutbolArena'ya Dursun Özbek açıklaması


Galatasaray'da yaşanan süreci FutbolArena'ya yorumlayan Aziz Üstel, 'Dursun Özbek bırakıp gitsin' dedi.

"Alp Yalman'ın gelişiyle yönetim içinde rahatsızlık var." açıklamasını yapan Aziz Üstel "Galatasaray'da bu gidişle takımın başına da Dursun Özbek geçer. Hem başkan hem hoca olur." ifadelerini kullandı.
Seçim iddiaları hakkında konuşan Aziz Üstel "Galatasaray'da Dursun Özbek seçime gitsin istemiyorum. Bırakıp gitsin. Seçime de girmesin." yorumunu yaptı.
 

Galatasaray'ın eski yöneticisi Aziz Üstel'den transfer açıklaması


Transfer açıklamalarında bulunan Üstel "Galatasaray mutlaka Bruma, Telles ve Deüzemaili'yi takımda tutmalı.Bunların üstünde yönetim transfer yapamaz." sözlerini sarf etti.

Yeni teknik direktör arayışı hakkında da konuşan Aziz Üstel "Bu yönetim iddialı bir hoca getiremez. Getirecekleri hoca bu bitik takıma transfer isrer. Bu yönetimin bunu yapacak gücü yok." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.