comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Ali Fatinoğlu'ndan Fatih Terim iddiası - Fatih Terim, Galatasaray'a dönecek mi?

23 Haziran 2016, Perşembe 19:47
Galatasaray Haberleri: Ali Fatinoğlu'ndan Fatih Terim iddiası - Fatih Terim, Galatasaray'a dönecek mi?

Galatasaray Kulübü Kongre Üyesi Ali Fatinoğlu, "Fatih Terim ile Dursun Özbek kesin olarak anlaştı" dedi.

Galatasaray Kulübü Kongre Üyesi Ali Fatinoğlu kesin bir ifade kullanarak, Fatih Terim ile başkan Dursun Özbek'in anlaştıklarını söyledi!


Fatih Terim Milli takımdan istifa etti mi?


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim konusunda önemli bilgiler veren Fatinoğlu, Fatih Terim'in kesin olarak Galatasaray'da görev yapacağını söyledi. Milli takımda sıkıntılı bir dönem geçiren Terim'i Başkan Dursun Özbek'in bir kez daha aradığını ve Galatasaray'a davet ettiğini ifade eden Ali Fatinoğlu kesin bir ifade kullanarak Fatih Terim ile Dursun Özbek'in anlaştıklarını ve Terim'in yeni sezonda bir kez daha Galatasaray'a geleceğini söyledi. 


Fatih Terim Galatasaray'a dönecek mi?


Galatasaray Futbol Takımı'nın yeni bir heyecana ihtiyacı olduğunun altını çizen Fatinoğlu, takımdaki yıldız oyunculardan en az birinin satılması gerektiğini vurgulayarak; "Galatasaray taraftarını tribünlere çekebilmek, forma satışı yapabilmek için yeni heyecan şart, bunu da yeni yıldızlar transfer ederek yapabilirsiniz. Ama önce elinizdeki Sneijder, Muslera ve Podolski'den 1-2 tanesini elden çıkarmanız lazım. Hem ücretleri yüksek bu oyuncuların elden çıkması ile bonservis bedeli ve yıllık ücrette tasarrufa geçersiniz hem de taraftarları yeni transferlerin heyecanı ile tribüne çekersiniz" şeklinde konuştu.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.