comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Haberleri: Abdürrahim Albayrak'tan Ünal Aysal ve Dursuz Özbek itirafı

13 Haziran 2016, Pazartesi 23:48
Galatasaray Haberleri: Abdürrahim Albayrak'tan Ünal Aysal ve Dursuz Özbek itirafı

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, Ünal Aysal döneminde Fatih Terim'in gönderilmesi hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski ve unutulmaz yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, eski başkanlardan Ünal Aysal hakkında oldukça ses getirecek açıklamalar yaptı. 
 

Abdürrahim Albayrak'tan Ünal Aysal hakkında olay sözler


360 TV Telegol programına katılan Abdürrahim Albayrak, "Ünal Aysal seçime giderek bizi ve Fatih Terim'i göndermek istedi. Seçime gitmesinin amacı buydu. Zaten kararı aldıktan sonra bize hiç teklifte dahi bulunmadı. Üst üste 2 yıl yaşanan şampiyonluğun ardından Ünal Aysal hep dolduruşa getirildi"

YILDIZ FUTBOLCULAR YA BİZ, YA HOCA DEDİ...
Albayrak, Ünal Aysal döneminde Galatasaray'ın yaşadığı üst üste 2 şampiyonluk sonrası Aysal'ın dolduruşa getirildiğini ve yıldız futbolcuların başkan Ünal Aysal'ı arayarak 'ya biz, ya hoca dediklerini' söyledi. 

"Ünal Aysal, Fatih Terim Galatasaray'a yakışmıyor dedi"


Abdürrahim Albayrak'ın son olarak Fatih Terim ve Ünal Aysal arasındaki sözleri ise oldukça çarpıcıydı. Albayrak, "Ünal Aysal dolduruşa getirildikten sonra Mersin maçının ardından radikal karar aldım. Hocayı gönderiyorum, çünkü Galatasaray'a yakışmıyor" dediğini söyledi. 
 

Abdürrahim Albayrak Dursun Özbek'in başkan adayı olduğu süreci anlattı


Abdürrahim Albayrak'ın 360 TV Telegol programında Dursun Özbek'in başkanlığa aday olduğu süreci anlatırken, şoke edecek itiraflarda bulundu. Albayrak, "Dursun Özbek başkanlığı açıklayacağı zaman Ali Dürüst de oradaydı zaten. Ali Dürüst'e var mısın yok musun? dedi. Bu yanlış. Ali Dürüst'e bu soru sorulmaz. Ali Dürüst'ün de haklı olarak yokum dediği yerde benim varım demem doğru olmaz. Çünkü biz güzel ikiliyiz.."

"DURSUN ÖZBEK BANA PARA VER DEDİ"

Abdürrahim Albayrak Dursun Özbek'in başkanlığa adaylığını koyduğu süreçte yaşadığı bir diyalogu anlatarak, "Dursun Özbek ile konuştuk. Dedi ki, eğer yönetime girmeyeceksen bana para ver" ifadelerini kullandı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.