comScore

FutbolArena TV

Galatasaray Genel Kurul'da Kadir Çetinçalı'dan Hakan Şükür'e destek

25 Mart 2017, Cumartesi 20:32

FutbolArena - Galatasaray'ın yıllık olağan Genel Mali Kurulu'nda yönetimin ibra edilmesinin ardından Zekeriya Öz, Şahabettin Harput, Hüseyin Avni Mutlu, Hakan Şükür, Arif Erdem ve İsmail Demiriz'in üyelikten ihraç edilip edilmeyeceklerinin oylandığı sırada kürsüye çıkan genel kurul üyesi ve aynı zamanda DHA muhabiri Kadir Çetinçalı'nın konuşmaları sırasında salonda tansiyon yükseltti. 
 

Galatasaray Genel Kurul'da Kadir Çetinçalı'dan Hakan Şükür'e destek


Galatasaray Genel Kurul Üyesi ve aynı zamanda DHA muhabiri Kadir Çetinçalı kürsüye çıktığında üyelikten ihraç edilmesi konusunda oylandığı Hakan Şükür'e destek çıktı. Çetinçalı, "Belki bir siyasi baskı altındayız ama Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün diğer isimlerden ayrı tutulmasını istiyorum. 15 yıldır ülkeyi yönetenlerin yanılma hakkı var da, bizim Torino'lu Şabanımız Hakan Şükür'ün yanılma hakkı niye yok?" diye konuşunca salondan büyük alkış sesleri yükseldi. 

DİVAN KURULU BAŞKANI'NA TEPKİ!

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın, Kadir Çetinçalı'nın açıklamaları üzerine, Politik görüşlerinizle kulübü sıkıntıya sokmayınız." diye cevap verince salondan yoğun bir şekilde yuhalama sesleri yükseldi. 

Ardından yapılan oylama sonucunda Galatasaraylı eski futbolcular Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün üyelikten ihraç talepleri reddedildi. 

Galatasaray Videoları