comScore

Galatasaray Galatasaray

Felipe Melo kendi kendini yalanladı

17 Ağustos 2015, Pazartesi 10:41
Felipe Melo kendi kendini yalanladı

Galatasaray ile sözleşmesini uzatan Felipe Melo, “Galatasaray'dan ayrılmayı hiç düşünmedim” dedi 15 Temmuz'da tam tersini söyledi.

FutbolArena Detay - Galatasaray'da Felipe Melo krizi çözüldü. Oyuncuyla yeni sözlşme yapıldı ve Brezilyalı Galatasaray'da devam etme kararı aldı.

Anlaşma sonrasında Melo herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza attı. Melo, "Galatasaray'dan ayrılmak gibi bir şey düşünmedim" dedi.
 
15  TEMMUZ'DA BAŞKA KONUŞTU
 
"Galatasaray'dan ayrılmak gibi bir şey düşünmedim” diyen Felipe Melo 15 Temmuz'da Brezilya'ya dönmek için her şeyi yaptığını anlatmıştı. 
 
İşte Melo'nun o sözleri: "Avrupa'da 10 yıl oynadıktan sonra  ülkeme dönmek için büyük bir arzu duyuyorum. Babam, kariyerime başladığım,  kupalar kazandığım, küme düşmekten kurtardığım Flamengo'nun yönetimiyle iki kez  buluştu. İki tarafın da transferin gerçekleşmesi için ilgisi vardı. Flamengo'ya  dönmek için Galatasaray'da kazandığım maaşımın yarısını bırakmaya ikna oldum ama  rakamlar arasındaki fark büyük ve anlaşmamız imkansızdı."
FELİPE MELO İSTEDİĞİNİ ALDI

Galatasaray uzun süre kalıp kalmayacağı belli olmayan Felipe Melo'ya yeni sözleşme yapmama kararı almıştı. Hamza Hamzaoğlu'nun da yeni sözleşmeye “hayır” dediği Melo uzun süre kendisiyle ilgilenen takımlarla görüştü ancak anlaşamadı.
 
Ve yaklaşık 1.5 ay sonra Galatasaray yeni sözleşme yapmama kararı aldığı Melo'nun kontratını 2 yıl daha uzattı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)