comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray doktoru sakatların son durumunu anlattı

27 Eylül 2016, Salı 17:25
Galatasaray doktoru sakatların son durumunu anlattı

Galatasaray'dan sakatların durumu hakkında bilgilendirme yapıldı.

FutbolArena - Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce takımda sakatlıkları olan oyuncular hakkında bilgilendirmede bulundu.

GSTV'den Deniz Gülen'in sorularını yanıtlayan İnce'nin açıklamaları şu şekilde;
"Sakatlığı süren 3 oyuncumuz var. Kolbeinn Sigthorsson ve Serdar Aziz ameliyat oldu. İkisinin de durumu iyi. Bugün koşulara başladılar. Onlarla ilgili bir sorunumuz yok."

'NİGEL DE JONG'

"Nigel de Jong'un diz arkasında küçük bir kanaması olmuştu. Bu da kendisini rahatsız ediyordu. Ciddi oranda toparladı. Bu durumunun tekrar etmemesi için özel bir program vardık. Bu program içinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu üç isim dışında bütün oyuncularımız idmana katıldı. Lukas Podolski de antrenmanlara başladı."

'MİLLİ ARA AVANTAJ'

"Özellikle ameliyat olan oyuncularımız için önümüzdeki milli takım arası büyük avantaj. Diğer oyuncularımızın da özel çalışmalar yapması için bir fırsat. Genel bir programı hedeflerimiz doğrultusunda uyguluyoruz. Buna benzer bir çalışmayı oyuncularına en çok ihtiyaç duyulan anda kullanmak için Türkiye Kupası ve Süper Kupa maçı öncesi de yapmıştık. Şimdi de benzer bir program dahilinde çalışıyoruz. Podolski tedavisinin bir kısmını Almanya'da bir kısmını burada tamamladı. Ameliyat olan iki oyuncumuz da istediğimiz şekilde dönerse milli takım sonrası sıkıntımız kalmayacak."

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.