comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Beşiktaş'ın da istediği stoperi veto etti

08 Ocak 2017, Pazar 12:19
Galatasaray, Beşiktaş'ın da istediği stoperi veto etti

Beşiktaş'ın sezon başından beri kadrosuna katmak istediği fakat bonservis konusunda anlaşamadığı Manoel Messias Galatasaray'a önerildi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın bir süredir Palmerias'ta forma giyen savunma oyuncusu Vitor Hugo transferiyle ilgili olarak gelen haberler pek olumlu yönde değil.

Palmeiras kulübünün yüksek bonservis bedeli talep etmesinden dolayı görüşmelerin tıkandığı ve transferin olumsuz sonuçlanması ihtimalinden dolayı sarı kırmızılı takıma Beşiktaş'ın da sezon başından bu yana transfer etmek istediği fakat rakamlarda anlaşamadığı Manoel Messias önerildi. 


Galatasaray stoper transferi yapacak mı?


Galatasaray'ın Palmeiras'ta forma giyen Hugo transferinde Brezilya kulübünün yüksek bonservis talebinden dolayı transfer çıkmaza girdi. Sarı kırmızılı takımın yoğun çabasına rağmen Palmeiras'ın yüksek bonservis bedelinde ısrar etmesinin ardından sarı kırmızılı takıma Beşiktaş'ın da sezon başından bu yana ilgilendiği Manoel Messias teklif edildi. 
Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Jan Olde Riekerink ise Manoel Messias'ın önerilmesinin ardından rotayı bu futbolcuya çevirdiler. Ancak Hollandalı teknik adam, "Bu oyuncu 1.81 boyunda ve hava toplarında iyi değil. Bizim alacağımız stoperin hava toplarında etkili olması gerekiyor." diyerek veto etti. 

Bu arada Manoel Messias'ın menajeri Neco Cirne yaptığı açıklamada, "Beşiktaş ile rakamda anlaşamadk. Galatasaray'ın da ilgisi olduğunu biliyorum fakat henüz bize teklif gelmedi." diye konuştu. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)