comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesi TT Arena'da küfürler havada uçuştu!

27 Şubat 2017, Pazartesi 19:43
Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesi TT Arena'da küfürler havada uçuştu!

Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesi TT Arena stadında iki takım taraftarları arasında atışmalar yaşandı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında oynanan Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesinde iki takım taraftarları Türk Telekom Arena stadında yerlerini aldı. 


Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesi olaylar


Spor Toto Süper Lig 22. haftasında şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren derbide Galatasaray ile Beşiktaş saat 20:00'de TT Arena'da karşı karşıya gelecekler. Beşiktaş taraftarlarının da yer aldığı statta iki takım taraftarları arasında maç öncesinde karşılıklı olarak küfürlü tezahüratlar yaşandı. 

Galatasaray taraftarları tribündeki yerlerini aldıktan sonra Beşiktaş aleyhine sinkaflı tezahüratta bulunurken, Beşiktaşlılar da FETÖ ve Galatasaray aleyhine sloganlarla bu tezahüratlara karşılık verdi. 
PANKART KRİZİ!

Beşiktaş taraftarları TT Arena stadında pankartı asma aşamasında sorun yaşayınca Galatasaray taraftarları da bu kez siyah beyazlı seyircilere bu kez farklı bir şekilde tepki gösterdi. GALATASARAY TARAFTARLARI DİDİK DİDİK ARANDI

Metro ile TT Arena'ya gelen Galatasaray taraftarlarının hepsinin montları açılıp tek tek güvenlik kontrolüne sokuldu. Stadyum çevresinde uygulanan yoğun önlemlerin ardından taraftarlar tribünlere alındı.

Seyrantepe metrosuyla TT Arena'ya ulaşan sarı kırmızılı taraftarlar, makinistlere korku dolu anlar yaşattı. Taraftarların zıplayarak tezahüt yapması üzerine sık sık anons yapan makinistler 'Sakin olun aksi halde raydan çıkacağız." sözleriyle uyarıda bulundu.

BEŞİKTAŞ TRİBÜNLERİNDE KAVGA ÇIKTI!

Derbinin başlamasına yaklaşık 20 dakika kala Beşiktaş tribünlerinde taraftarlar arasında bir gerginlik yaşandı. Bu sırada Galatasaray taraftarları ise "Vur vur..." diye bağırdı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"