comScore

Galatasaray - Augsburg hazırlık maçı canlı yayın (Galatasaray - Augsburg canlı izle, Galatasaray Augsburg şifresiz izle)

25 Temmuz 2019, Perşembe 19:55
Galatasaray - Augsburg hazırlık maçı canlı yayın (Galatasaray - Augsburg canlı izle, Galatasaray Augsburg şifresiz izle)

Galatasaray - Augsburg hazırlık maçı başladı. Galatasaray - Augsburg hazırlık maçı saat 20:00'da başladı. Galatasaray - Augsburg hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Galatasaray ile Augsburg arasında oynanacak olan hazırlık maçı başladı. Galatasaray - Augsburg hazırlık maçı saat 20:00'de. Galatasaray - Augsburg maçını Smart Spor naklen yayınlayacak. Galatasaray - Augsburg maçını aynı zamanda Augsburg kulübünün resmi youtube hesabı da canlı olarak yayınlayacak. Galatasaray - Augsburg maçını canlı ve şifresiz izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Galatasaray - Augsburg maçı 11'leri


Galatasaray'ın 11'i: İsmail Çipe, Linnes, Marcao, Ahmet, Emre, Donk, Adem Büyük, Yunus, Jimmy Durmaz, Babel, Erencan Yardımcı


Smart Spor nasıl izlenir? D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri

 
Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.
SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.
 
Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :  


 

Galatasaray'ın hazırlık maçları programı:


19 Haziran'da Red Bull Leipzig ile oynayacak olan Galatasaray'ın ikinci rakibi de belli oldu.  Sarı kırmızılılar 25 Temmuz'da Bundesliga ekibi Augsburg ile hazırlık maçı oynayacak. Galatasaray, yurt dışı kamp etabındaki ikinci maçında ise bir diğer Almanya Bundesliga takımı Augsburg ile mücadele edecek. Tivoli-Neu Stadı'nın bir kez daha ev sahipliği yapacağı müsabaka, 25 Temmuz Perşembe günü yerel saatle 19.00'da (TSİ 20.00) başlayacak.


Galatasaray - Augsburg maçı saat kaçta, hangi kanalda?


Galatasaray yeni sezon öncesi ikinci hazırlık maçında Augsburg ile karşılaşacak. Galatasaray - Augsburg maçı saat 20:00'da başlayacak. Galatasaray - Augsburg maçı saat 20:00'da başlayacak. Galatasaray - Augsburg maçını Smart Spor naklen yayınlayacak. Galatasaray - Augsburg maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler maçın başlamasına kısa süre kala Galatasaray - Augsburg canlı izle, Galatasaray - Augsburg şifresiz izle, Galatasaray - Augsburg smart spor izle, Galatasaray - Augsburg smart spor canlı izle, Galatasaray - Augsburg youtube izle şeklinde arama yapmaya başladı. Galatasaray - Augsburg maçını aynı zamanda Augsburg kulübünün resmi youtube kanalı da canlı olarak yayınlayacak. 
CANLI YAYIN 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"