comScore

Meslek mi merak mı? Futbolcu avcıları!

17 Ekim 2014, Cuma 17:34

Türkiye'de ve Dünya'da çapkınlıklarıyla ünlü futbolcuların yanı sıra adeta futbolcu avcılığı yapan bayanlarda bir hayli fazla.

FutbolArena - İşte çapkınlıklarıyla erkeklere taş çıkartan futbolcu avcısı bayanlar…

Ebru Şancı

Modellik ve oyunculuk ile ünlenen 31 yaşındaki Ebru Şancı da futbol dünyasında bir dönem fırtına gibi esti. Bir zamanlar Beşiktaş'ta forma giyen Amaral, Elvir Balic, Cihan Haspolatlı, Serhat Akın ve Yusuf Şimşek gibi yldız futbolcular ile birliktelikler yaşayan ünlü manken futbolcu avcıları listesinde ön sıralarda yer buldu.

Aida Yespica

Venezuella asıllı olan 32 yaşındaki model, televizyon dünyasındaki şovlarıyla da ünlenirken eski Beşiktaşlı Matteo Ferrari ile evliliğinden bir çocuğu bulunuyor. Ferrari'den ayrıldıktan sonra hız kesmeyen Yespica, Mesut Özil ve Adrian Mutu ile de birlikte oldu.

Ebru Polat

Müzik dünyasında adından söz ettiren daha sonra mankenlik de yapmaya başlayan 31 yaşındaki Polat, futbol dünyasının hareketli isimlerinden. Güzel bayan Mesut Özil, Roberto Carlos, Selçuk Şahin ve Amhet Dursun ile birliktelikler yaşadı.

Anara Atanes

İngiliz model Atanes, futbol dünyasının en tanıdık isimlerinden biri. Bugün günlerde Fransız yıldız Samir Nasri ile birlikte olan 26 yaşındaki modelin geçmiş bir hayli kalabalık… Fredrik Ljungberg, Kieran Richardson, Micah Richards, Ashley Cole, Shaun Wright-Philips, Wayne Routledge, Darren Bent, Jermaine Pennant ve Kasımpaşaspor'da forma giyen Ryan Babel gibi birçok yıldız futbolcu ile birliktelik yaşayan Atanes, şimdilik Nasri ile yaşadığı ilişki ile çapkınlıklara ara vermiş gibi gözüküyor.

Nikoleta Lozanova

Bulgar model Nikoleta Lozanova, genellikle Bulgar futbolculara yoğunlaşırken Nikolay Mihaylov ve Dimitar Berbatov gibi isimlerle birlikte oldu. Fubolculara ilgisi sönmeyen 28 yaşındaki model son olarak Bulgar futbolcu Valeri Bojinov ile dünya evine girdi.

Imogen Thomas

Gallerli güzel manken ve tv programcısı Thomas'da piyasanın hızlı isimlerinden.. Bir dönem güzellik kraliçesi de seçilen 32 yaşındaki Imogen Thomas'ın listesi de bir hayli kabarık. Manchester United'ın efsane ismi Ryan Giggs, Jermain Defoe, Nery Castillo, Anderson, Dwight Yorke ve Ibrahima Sonko gibi futbolcular avladığı oyuncular arasında…

Haber: Özgür Kızgın


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)