comScore

FutbolArena'da yepyeni program! 'Yapamam Deme' yayında

08 Mart 2019, Cuma 12:58
FutbolArena'da yepyeni program! 'Yapamam Deme' yayında

FutbolArena'da Kevser İme Şahin'in sunduğu Yapamam Deme adlı programın ilk bölümünde konuk Dünya Kick Boks Şampiyonu Duygu Turan. 

FutbolArena - FutbolArena YouTube kanalının yepyeni programı Yapamam Deme'de, Kevser İme Şahin başarılı kadın sporcuların konuğu oluyor. Onlarla sahaya, korta ya da ringe çıkıyor! Kadınların spor hayatlarına, futbola bakış açılarına ve başarı öykülerine dair dopdolu bir içerik sizleri bekliyor. 

Yapamam Deme programında Kevser İme Şahin ilk programda Dünya Kick Boks Şampiyonumuz Duygu Turan'ı konuk etti. İşte Duygu Turan'ın hikayesi ve sözleri.
"10 YILDIR KICK BOKS YAPIYORUM"

"12 yıldır aynı hocayla spora devam ediyorum. Küçükken futbol oynamıştım. Bilek güreşi, karete ve boksla ilgilendim. Şu anda kick boks yapıyorum. Toplamda 10 yıldır bu sporu yapıyorum. Çok hareketli ve kavgacı bir yapım vardı. Hocamla tanıştıktan sonra hedefler belirledik. Her zaman şampiyon olmak istedim. 2013 yılında ilk kez dövüştüm ve Türkiye 3.'sü oldum. Ardından 2. oldum ve şampiyonluğa yaklaştığımı gördüm. 2014 yılında da kendi branşımda Türkiye şampiyonluğu yaşadım.""SPONSOR SIKINTISI ÇEKİYORUZ"

"Bu kadar başarılı olmama rağmen sponsor bulamıyorum. Malzemelerimiz çok pahalı. Koşuya gitmek, yeme içme ihtiyaçları masraflı oluyor. Bunları bazı firmalara söylüyoruz ama sponsor olmak istemiyorlar. Sebep olarak televizyona çıkmadığımızı ve reklamlarını yapmadığımı söylüyorlar. Fakat bu işe sadece reklam olarak bakılmaması gerekiyor. Ayrıca sosyal medyada yaptığımız paylaşımlarla ve giydiğimiz kıyafetlerle firmaların reklamlarını yine yapıyoruz. Beklediğimiz desteği maalesef göremiyoruz."

YAPAMAM DEME PROGRAMI YOUTUBE'DA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"