comScore

FutbolArena TV

FutbolArena haber turu (28 Temmuz 2018)

28 Temmuz 2018, Cumartesi 20:46

FutbolArena TV ekibi 28 Temmuz Cumartesi akşamından öne çıkan haberleri derledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kulübe hibe ettiği rakam açıklandı. Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısında Ali Koç'un ilk adım olarak sarı lacivertli kulübe 50 milyon dolar hibe ettiği açıklandı. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş, Simon Mignolet'in transferi için oyuncuyla anlaşma sağladı. İngiliz basınından Sky Sports'un bir kez daha paylaştığı haberde yeni gelişme olarak Beşiktaş'ın Simon Mignolet ile anlaştığı belirtildi. Oyuncu ile yapılan görüşmelerde mutabakatın sağlanmasının ardından kulüpler arasında görüşmelerin başladığı kaydedildi. 

Galatasaray'ın eski başkanı Dursun Özbek, Bafetimbi Gomis'in menajeri Patrick Mendy'nin iddialarına cevap verdi. Gomis'in menajeri Patrick Mendy, geçtiğimiz gün Fransız basınına yaptığı açıklamada Galatasaray'ın eski yönetiminin kendilerine zam sözü verdiğini söylemişti. Dursun Özbek bu iddiaları yalanlayarak, "Biz ne Gomis, ne de menajerine böyle bir söz vermedik" dedi.

Fenerbahçe Divan Kurulu'nda Divan Başkanı Vefa Küçük, Ali Koç'u takdim etmeyi unutunca ortaya renkli görüntüler çıktı.

Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Daniel Sturridge, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. İngiliz basınına konuşan Sturridge, "Bu ilişkinin ilerisi yok" diye düşünebilirsiniz. Ama ayrıldıktan sonra "İlişkimiz aslında iyiydi" deyip barışmak istersiniz. Ben de Liverpool'dan ikinci şans istiyorum ve burada kalmak istiyorum" dedi.

 

 Futbol Ekonomisti Tuğrul Akşar, Fenerbahçe'nin finansal durumuyla ilgili konuştu.

 

VİDEO ÖNERİLERİ