comScore

FutbolArena TV

FutbolArena haber turu (27 Mart 2018)

27 Mart 2018, Salı 12:49

FutbolArena TV ekibi 27 Mart Salı gündeminden öne çıkan haberleri derledi.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Brezilyalı futbolcu Anderson Talisca'nın Beşiktaş'ta kalmasını istediklerini söyledi

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, şampiyonluk yarışından kopmadıklarını ve son 8 haftanın çok kritik olduğunu söyledi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Karadağ maçı öncesi basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Lucescu, Mehmet Topal ve Nihat Kahveci ile ilgili konuya açıklık getirdi

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile birlikte basın toplantısına katılan Cengiz Ünder, Roma günleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu. 

Fenerbahçe'nin Mayıs ayında gerçekleşecek seçimli kongresi öncesinde başkan adayı Ali Koç'un teknik direktör planı ortaya çıktı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Selçuk İnan'ın Trabzonspor maçına yetiştirilmesi için sağlık ekibi ile görüştü.

Fernando'nun yokluğunda Donk'a görev verecek olan Fatih Terim, Selçuk'un sahada olmasını istedi ve Sağlık Kurulundan tecrübeli oyuncuyu Trabzon maçına yetiştirmesi adına yoğun mesai harcanmasını talep etti.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kayserispor maçı öncesi iki futbolcusuyla ilgili kararını verdi.

Aykut Kocaman, Mehmet Ekici'yi ilk 11'den keserek Kayserispor maçına Aatif Chahechouhe ile çıkmayı planlıyor. Roberto Soldado'nun yerineyse Jose Fernandao forma giyecek.

VİDEO ÖNERİLERİ