comScore

FutbolArena TV

FutbolArena haber turu (22 Mart 2018)

22 Mart 2018, Perşembe 13:19

FutbolArena TV ekibi 22 Mart Perşemne gündeminden öne çıkna haberleri derledi.

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışı kızışırken Jason Denayer ve Eren Derdiyok'tan gelen haberler Fatih Terim'i mutlu etti.

Galatasaray Sağlık Kurulu, iki futbolcunun girdiği güç, dayanıklılık testini başarı ile geçtiğini ve hem Denayer'in, hem de Eren'in görev verilmesi halinde 90 dakika forma giyebilecek düzeyde olduğunu belirtti.

Hollanda asıllı Türk futbolcu Ömer Bayram, A Milli takıma ilk kez seçilmesinin ardından Hollanda basınına Koeman'ın olası bir daveti hakkında cevabınız ne olur sorusuna yanıt verdi. 

Ömer Bayram: "Milli takıma çağrıldım ve bundan gurur duyuyorum. Türkiye'den ayrılmayı düşünmüyorum. Hollanda için cevabım hayır olur. Çünkü Türkiye bana daha uygun bir yer" diye konuştu.

Everton'ın yarıdmcı antrenörü Craig Shakespeare (Kıreyk Şekspir) son haftalarda sergilediği yüksek performansından dolayı Cenk Tosun'a övgüler yağdırdı. 

Craig Shakespeare, "Cenk Tosun önceleri zorlandı. Daha sonra kendisi ekstra antrenman istedi. Ancak ekstra idmanlarda bacaklarını ve kas durumunu kontrol etmemiz gerekiyordu. Cenk şimdi çalışmalarının karşılığını alıyor" ifadeelerini kullandı.

Roma'da forma giyen milli futbolcumuz Cengiz Ünder hakkında İtalyan gazetesi Messi benzetmesi yaptı. Roma Sportif Direktörü Monchi ise bu konuyla ilgili açıklamada bulundu.
 

VİDEO ÖNERİLERİ