comScore

FutbolArena TV

FutbolArena haber turu (15 Mayıs 2019)

15 Mayıs 2019, Çarşamba 14:35

Günün öne çıkan gelişmeleri FutbolArena haber turunda.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. 

TFF'nin haziran ayında yapılacak başkanlık seçimleri için şu anda tek aday Nihat Özdemir. Yıldırım Demirören'in istifası sonrası Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı 1 Haziran'da belli olacak. Kulislerde adı geçen isimse TFF Başkanvekili Nihat Özdemir.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın transferde Oğuzhan Özyakup'u takımda görmek istediği iddia edildi. Beşiktaş'ta bu sezon sergilediği performansla eleştirilen ve beklentilerin altında kalan Oğuzhan Özyakup'un takımdan ayrılmak istemesi halinde Fenerbahçe'nin devreye gireceği iddia edildi.

Fenerbahçe'nin WinWin kampanyası ilk 2 günde yaklaşık 8 milyon euro gelir elde ederken, program aynı zamanda reyting listelerinde de zirvede yer aldı.  Fenerbahçe WinWin kampanyası bu iki günde Somera Sosyal Medya reytinglerinde en çok izlenen program oldu. 12 Mayıs 2019 Pazar akşamı Fenerbahçe'nin WinWin kampanyasının yayını 79.09 reytingle, 2. sıradaki Başakşehir - Ankaragücü maçına fark atarak ilk sırada yer aldı.

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Deniz Türüç'ün transferi hakkında konuştu. 

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Vedat Muriqi konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.Rizespor'da başarılı bir performans sergileyen Muriqi, Türkiye'de Fenerbahçe dışında başka bir takımda oynamak istemediğini ve sarı lacvertli takıma transferi gerçekleşmediği taktirde de kariyerine Avrupa'da devam etmeyi planladığını belirtti.

VİDEO ÖNERİLERİ