comScore

FutbolArena TV

FutbolArena haber turu (15 Kasım 2018)

15 Kasım 2018, Perşembe 14:38

FutbolArena TV ekibi 15 Kasım Perşembe gününden öne çıkan haberleri derledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman katıldığı bir panelde önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Sporun Geleceği Aydınlık mı? isimli panelde 4 büyüklerin yakın tarithteki borç ve zarar bilançosunu paylaştı.  Ali Koç: "ş. 4 büyük kulübümüzün birikmiş zararı 900 milyon euro civarında. Finansal borçları baktığımızda 250 milyon euro'dan 672 milyon euro'ya yükseldi. Bugün itibariyle 4 büyük kulüp yıllık 9000 milyon TL faiz ödüyoruz. Bu sürdürülebilir bir durum değil. Bu borç sıkıntısı olmasa, Fenerbahçe kendi ekonomisiyle sağlıklı bir şekilde yürüyebilir" diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sporun Geleceği Aydınlık mı? isimli panelde kulübün finansal durumu hakkında konuştu. Orman, Beşiktaş taraftarlarının son dönemde ve özellikle Sivasspor maçında "Fikret Orman paralar nerede?" sorusuna yanıt verdi. 

Galatasaray Kulübü Divan Kurulunun aylık olağan toplantısı yapıldı. Toplantıya katılan, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz konuşma yaptı.

Türk futboluna damga vuran isimlerden biri olan Rüştü Reçber, gündeme dair Futbolarena.com'a bir birinden samimi açıklamalar yaptı. 

Beşiktaş'ın Ocak ayında kadrosuna katmak istediği futbolculardan Rafael için, Valencia devreye girdi.  Beşiktaş'ın sezon başında Gökhan Gönül ile rekabet edebilecek sağ bek arayışlarında ilgilendiği futbolculardan biri olan Rafael için siyah beyazlılar yeniden devrede. İspanyol gazetesinde Marca'nın haberine göre, Valencia kulübü Lyon'da forma giyen Rafael için devreye girdi.

Aytemiz Alanyaspor'la ilk idmanını gerçekleştiren Teknik Direktör Sergen Yalçın, Alanyaspor'da görev almanın mutluluk verici olduğunu söyledi.

 

VİDEO ÖNERİLERİ