comScore

FutbolArena Dünya Kupası sayfasında neler var?

07 Haziran 2018, Perşembe 13:34
FutbolArena Dünya Kupası sayfasında neler var?

FutbolArena'nın 2018 Dünya Kupası için hazırladığı özel sayfa yayına girdi. Peki Dünya Kupası sayfamızda neler olacak? 

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası'na sayılı günler kala heyecan da artmış durumda. FutbolArena olarak 2018 Dünya Kupası'na özel sayfamızı hazırladık. Dünya Kupası sayfamızda sizlere takımlarla ilgili bilmek istediğiniz tüm içerikleri sunuyoruz. 

DÜNYA KUPASI TARİHİ
Dünya Kupası sayfamızda ilk olarak şampiyonanın tarihiyle ilgili bilgileri hazırladık. Dünya Kupası'nı kazanan takımlar, turnuvada yaşanan unutulmaz ilkler ve tarihi anları bir çırpıda okuyabileceksiniz. Ayrıca takımların eleme aşamalarında hangi gruplarda kaç puan topladıkları, oynadıkları maçlar ve playoff aşamasındaki karşılaşmaları da inceleyebilirsiniz. 

TAKIMLARIN KADROLARI, STATLAR, ŞEHİRLER
Dünya Kupası'na katılan 32 takımın resmileşen kadroları, maçların oynanacağı şehirler ve statlarla ilgili tüm bilgiler de sayfamızda yer alıyor. Aynı zamanda şampiynada yıldızı parlayabilecek genç oyuncularla birlikte turnuvaya damga vurabilecek yıldız adaylarını da sizler için hazırladık. 

ÖZEL VİDEOLAR VE GALERİLER

Şampiyona boyunca özel video içerikleri ve eğlenceli galerilerle de farkımızı ortaya koyacağız. Takımlardan son dakika haberleri dışında üreteceğimiz özgün video içerikleri ve galeriler konusunda da iddialıyız. 

FUTBOLARENA 2018 DÜNYA KUPASI SAYFASI İÇİN TIKLA!

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.