comScore

FutbolArena TV

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)

16 Temmuz 2018, Pazartesi 20:24

FutbolArena TV ekibi 16 Temmuz Pazartesi akşamından öne çıkan haberleri derledi.

Fenerbahçe Transfer çalışmalarına devam ederken takımın yıldızlarından Giuliano için transfer teklifleri geldiği iddia edilmişti. Brezilyalı oyuncu bu iddialarla ilgili konuştu.

enerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Giuliano, hedefinin her zaman daha iyisini başarmak olduğunu söyledi.

Fatih Terim: "21. şampiyonluk hepsinden bir adım önde. İhtiyaç olduğu anda gelmek ve tüm zorluklara rağmen bir bütün olan Galatasaray bence tarihin en önemli şampiyonluğunu kazanmıştır. 5. yıldızın ilkine de imza atmıştır. Bu şampiyonlukta herkesin emeği var" dedi.

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken takımdan gönderilmesi düşünülen Tolga Ciğerci'nin menajeriyle 2. başkan Abdurrahim Albayrak arasında gerginlik yaşandı. Abdurrahim Albayrak, Tolga Ciğerci'nin menajerine: "Galatasaray Kulübüne 2 kez ihtar çektiniz. Bu doğru bir tavır ve hoş bir yaklaşım değil. Sizinle artık yola devam edemeyiz. İki kez Galatasaray kulübüne ihtar çeken oyuncunun takımda kalmasını istemiyoruz Tolga'ya kulüp bulun" dedi.


Beşiktaş'ın Porto'dan kaleci Jose Sa ile ilgilendiği iddia edildi. Portekiz'de A Bola Gazetesi'nde yer alan habere göre Jose Sa'nın gitmesi muhtemel takımların başında Beşiktaş'ın geldiği belirtildi. 25 yaşındaki kalecinin de siyah beyazlılara sıcak baktığı kaydedildi.

2018 FIFA Dünya Kupası'nda yarı finalde İngiltere-Hırvatistan karşılaşmasını yöneterek büyük başarıya imza atan Cüneyt Çakır ile yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun yurda döndü

 Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos, tekneden yaptığı bu çılgın atlayış ile saha dışında da yetenekli olduğunu gösterdi.

 

VİDEO ÖNERİLERİ