comScore

FutbolArena TV

FutbolArena akşam haberleri (22 Mart 2018)

22 Mart 2018, Perşembe 18:02

FutbolArena TV ekibi 22 Mart Perşembe akşamından öne çıkan haberleri derledi.

Beşiktaş'ta performansıyla eleştirilen Oğuzhan Özyakup'un transferi için Everton'ın devrede olduğu öne sürüldü.

Galatasaray'ın sezon başında kadrosuna kattığı Maicon'un bonservis ödemesinde 2 taksiti birden geciktirmesi üzerine geçen ay ihtarname çeken Brezilya ekibi bu kez erken davrandı.

 4-5 ay geciken bonservis taksidi nedeniyle Brezilya ekibini geçen ay FIFA'ya gitmesini önleyip dil döken Galatasaray yönetimi, Nisan ayında ilk iş Maicon'un bonservis taksitini ödeyecek

Futboldaki FETÖ yapılanmasıyla ilgili Gazeteci Soner Yalçın, FBTV'de çarpıcı ifadeler kullandı.

Soner Yalçın: "Ne Aziz Yıldırım'mış arkadaş! Aziz Yıldırım'a karşı hala operasyonların devam ettiğini düşünüyorum. Televizyonlarda 3 Temmuz sürecinde Aziz Yıldırım lehine "şikeci" diyen herkes bu kongrede "Aziz Yıldırım gitsin" diyor." dedi.

Galatasaray'da eski başkan Dursun Özbek, Mustafa Cengiz tarafından ihtarnameyle ilgili konuştu.

Dursun Özbek: "Ben Galatasaray'ı her zaman düşünerek hareket ettim. Güzel bir takım kurduk. Camia, taraftar, teknik heyet tek bir hedefe konsantre olmalı. Bu tartışmalara son verip takımı da Florya'yı da rahat bırakmak gerekli" diye konuştu.

Milli Takım kafilesi, İrlanda Cumhuriyeti ile oynayacağı karşılaşma için az önce Antalya'ya indi. Sıcak hava futbolcuları mutlu ederken A Millere Antalya'da kırmızı beyaz güller verildi...


 

VİDEO ÖNERİLERİ