comScore

FutbolArena TV

FutbolArena akşam haberleri (20 Mart 2018)

20 Mart 2018, Salı 18:41

FutbolArena TV ekibi 20 Mart Salı akşamından çne çıkan haberleri derledi.

Fenerbahçe'de yaklaşan seçim öncesi eski yöneticilerden Murat Aşık'ın teknik direktör Aykut Kocaman ile yemekte buluşması gündem yarattı. Metin Aşık konuşmak için FutbolArena'yı tercih etti.

Murat Koç: "Aykut Kocaman ile yemek yediğimiz doğru. Ben de o geceye katıldım. Fakat Ali Koç'un yönetim listesinde yer alacağım haberleri doğru değil. Bu tip haberlerin Ali Koç'u yıpratmak için yaptırıldığını düşünüyorum." dedi.

Galatasaray'ın Fransız golcüsü Bafetimbi Gomis, attığı gollerle takımın içerde ve dışarda oransal olarak neredeyse yarısı oldu.

Spor Toto Süper Lig'e bu sezon gelen ve 26 haftada 25 gole imza atan 32 yaşındaki futbolcu, takımın %41'lik gol payını tek başına karşılamayı başardı.

Galatasaray'ın başarılı kalecisi Fernando Muslera, İtalyan basınına verdiği röportajda Lazio'yu özlediğini ve bir gün İtalya'ya dönmek istediğini söyledi.

Fernando Muslera: "Lazio'da 2007'den 2011'e kadar çok güzel günlerim geçti. İtalya'yı ve Lazio'yu özlüyorum. Tatil günlerimde sürekli Roma'ya gelmeye çalışıyorum. Buradaki arkadaşlarımı özlüyorum. Her zaman Lazio'ya bağlı olacağım" diye konuştu.

TFF'nin Online mağazasından satışa çıkarıla formaların fiyatlarına tepki büyüktü. Yeni satışa çıkan formaların fiyatları 299,90 TL olunca sosyal medyada birçok taraftar tepki gösterdi.

 

VİDEO ÖNERİLERİ