comScore

FutbolArena TV

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)

19 Temmuz 2018, Perşembe 20:23

FutbolArena TV ekibi 19 Temmuz Perşembe aşamından öne çıkan haberleri derledi.

Fenerbahçe'nin ilgilendiği Bas Dost, Sporting Lizbon ile yeni sözleşme imzalamak için anlaşma sağladı. Portekiz basınında yer alan haberlere göre Bas Dost, Sporting Lizbon ile bir süredir devam ettirdiği görüşmelerin sonucunda anlaşma sağladı. Bas Dost'un sözleşmesine koyacağı serbest kalma bedelinin de 60 milyon Euro olacağı belirtildi. 

Fenerbahçe transfer haberleri kapsamında sürpriz bir iddia İspanyol basınından gündeme geldi. Habere göre Fenerbahçe, Emre Mor'u 2 sezon kiralayacak ve sonra da zorunlu satın alma opsiyonu ile 13 milyon euroya transfer edecek. 

Beşiktaş'ın ilgilendiği Aboubakar için Porto'nun planı ortaya çıktı. Record Gazetesi, Aboubakar'ın vazgeçilmez bir futbolcu olmadığını ancak şu ana kadar oyuncu için kasasından 17 milyon Euro çıkan Porto'nun 18 milyon Euro'dan daha yüksek bir ücret karşılığında Aboubakar'ı satma planı yaptığı belirtildi.

Fransız basını, Galatasaray'ın Cedric Carrasso ile yeniden anlaşabileceğini yazdı. France Football'un haberine göre Galatasaray yeniden Carrasco'yu kadrosuna katabilir. Oyuncuyla ayrıca Lille ve Antalyaspor da ilgileniyor.

Eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın, futbol dünyasındaki isimlerle ilgili değerlendirmeler yaptı.

Teknik direktör Hikmet Karaman, Mustafa Denizli hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.

Teknik direktör Hikmet Karaman, takımların transfer planlarıyla ilgili konuştu.

VİDEO ÖNERİLERİ