comScore
1 / 12

Futbol dünyasının konuştuğu kadın kahin! Maçların sonuçlarını biliyor

FutbolArena - Yaptığı skor tahminleriyle Futbol dünyasını şok eden Lorraine Bruijn, tahminlerinin hepsinin doğru çıkması sonucu "Futbolun rüya kadını" olarak anılmaya başladı.

2 / 12
3 / 12
Kahin Ahtapot Paul, Papağan Mani ve Kör kedi Akiles’ten sonra şimdi de Rüya Kadın Lorraine futbol dünyasını şaşkına çeviriyor.
4 / 12
Dünyanın en ünlü futbol otoriterini bile şaşkına çeviren Lorraine’nin sırrı rüyalarında gizli... Futbol efsanesi rüyasına girdi, Lorraine’nin gizli yeteneğine yeni bir boyut kazandırdı.
5 / 12

Lorraine Bruijn kimdir?

<h2>Lorraine Bruijn kimdir?  </h2>
Ailesi Lorraine’nin altıncı hislerinin çok kuvvetli olduğunu ve onun çok özel bir insan olduğunu söylüyorlar. Kendisinin zaman zaman uykusunda konuştuğunu. Özellikle çocukken rüyasında gördüğü kişilerle iletişim kurduğunu bildiklerini söylediler.

6 / 12
Ancak son günlerde futbol ile ilgili gördüğü rüyalar ve sonrasında yaşananlarla ilgili çok şaşkın olduklarını eklediler. Bu kişinin Lefter Küçükandonyadis’e benzediği ve o olabileceği söyleniyor.
7 / 12
Maçın skorunu, maçta yaşanacak bir takım olayları ve kimin şampiyon olacağı ile ilgili yaptığı tahminlerin tamamı doğru çıkanca tüm dünyada merak konusu oldu ve "Futbolun rüya kadını" lakabını aldı.
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
12 / 12